Ново
Востание на Starвездени патеки Следната генерација tng athонатан Фрејкс бел фустан униформа 8x10 фотографија со лого

Востание на Starвездени патеки Следната генерација tng athонатан Фрејкс бел фустан униформа 8x10 фотографија со лого

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1579.20

Ова е одлична фотографија. Мери 8 x 10 инчи. Ова не е скенирана репродукција, но потекнува од професионална лабораторија за фотографии. Оваа одлична фотографија е во одлична состојба. Нема дупки за игла, набори или солзи. Никогаш не е прикажано. Примерокот не се појавува на вистинската фотографија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Обезбеден сертификат за автентичност (COA) Загарантирано за живот Професионална лабораторија произведе

Професионално обновено, архивско преработено препечатување Одличен квалитетна фотографија Испратен в

Големина на фотографијата : 10x10 инчи Подготвени за рамка во која било рамка за стандардна големина...

Сега на продажба е автограмирана фотографија од 16x20 што е потпишана од Мајк Рихтер Совршен за секоја кол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Еве една прекрасна ставка за кардиналите на Сент Луис и навивачите и колекционерите на Бејзбол во Босто

Големина на фотографија : 8 x 12 инчи подготвени за рамка во која било рамка за рамка за стандардна големин

Акции за фотографии со тешки сјај Испорачано во заштитен ракав и заштитно пакување Наведената големина

Ставката е автентицирана од ПСА / ДНК Вклучува нивниот Сертификат За Автентичност (КОА) Гарантирани Авт�

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Маргарет Паркер, Вашингт�

Лично потпишано од Jејсон; На залиха и подготвени за испорака Вклучува сертификат за автентичност на сл�

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : А.А Stagg, Amos Alonzo Stagg, 18621965, ам

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Scroll