Ново
Кол Хаузер РИП ВИЛЕР Со Автограм Потпишан Јелоустоун 8х10 Фотографија Бекет БАС КОА

Кол Хаузер РИП ВИЛЕР Со Автограм Потпишан Јелоустоун 8х10 Фотографија Бекет БАС КОА

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1136.00

Синови На Анархијата, Чарли Хунам, Џекс Телер, Рон Перлман, Кејти Сагал,. 8х10, Потпишан, Автограм, Автограми, Курт Сатер. Јелоустоун, Датон, Бет Датон, Зашеметен и Збунет, Добар Лов На Волја, Железничка станица. На продажба е оваа фотографија 8х10 потпишана Од Кол Хаузер. Фотографијата е потпишана во црно. Автентициран е од најголемиот и најдоверлив Автограм Автентикатор Во светот Бекет Автентикација Услуги (БАС). Ако имате дополнителни прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

За стоката

Слична стока во категоријата

Фотографија во боја со висок сјај опкружена со бела боја во боја Заштитени во ултрачист пластичен ракав

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

8 x 10 фотографирани Лиценциран Професионално печатено Патрик Лабиорто Патрик Лабиорто како RAM меморија �

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

1983 година Ричи Еванс Источен брег го модифицираше шампионот за трки Легенда во редовите! Убав шут од нег

Мерења : 8 x 10 инчи Сосема ново Нема дупки, рипчиња, солзи или свиоци Одлично за кадрирање! Ние комбинираме

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Сега на продажба е автограмирана фотографија од 16x20 што е потпишана од Мајк Рихтер Совршен за секоја кол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Највисок квалитет Печатено по нарачка во САД од страна на мајсторите за печатење во архивата на фотогр�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Големина на мапата : 20 инчи x 24 инчи се вклопува во рамка за рамка со големина 20x24 Не е вклучена репродукци

Scroll