Ново
Фотографија: Фотографија на Пак, нејзина одлучна опозиција, 1886 година, Циани, кралицата Викторија, Парнел

Фотографија: Фотографија на Пак, нејзина одлучна опозиција, 1886 година, Циани, кралицата Викторија, Парнел

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот. Фотографија : Фотографија на Пак, нејзината одлука опозиција, 1886 година, Циани, кралицата Викторија, Парнел Белешка : Некои слики може да имаат бели шипки на страните или на врвот ако оригиналната слика не одговара на димензиите од 8x12. Извор : Библиотека на Конгрес, Вашингтон, Д.Ц.

За стоката

Слична стока во категоријата

Подарете подарок што покажува „ти си посебен за мене“ „Вие сте ценети“ Овој подарок ја слави не само �

8 x 10 фотографирани Лиценциран Професионално печатено Патрик Лабиорто Патрик Лабиорто како RAM меморија �

АВТОГРАФИРАЕ НА РАКА Автограмирани кошарки Вклучува сертификат за автентичност од DC Sports...

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Мексиканска војна, Франч�

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Маргарет Паркер, Вашингт�

Лично потпишано од Брендон Рут; На залиха и подготвени за испорака Вклучува сертификат за автентичност

Купете ја нашата продавница со над 32.000 автограми за спорт и забава, меморијали и многу повеќе Ние сме би�

Потпишани книги и Collectibles кои служат колекционери од 1991 година Потпишени книги и се служат на колекционе

Предметот е автентициран со ACOA Вклучува нивниот сертификат за автентичност (COA) Загарантирани автентич�

Професионално обновено, архивско преработено препечатување Одличен квалитетна фотографија Испратен в

Обезбеден сертификат за автентичност (COA) Загарантирано за живот Професионална лабораторија произведе

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фотографија : Фотографија од ст

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Мерења : 8 x 10 инчи Сосема ново Нема дупки, рипчиња, солзи или свиоци Одлично за кадрирање! Ние комбинираме

Највисок квалитет Печатено по нарачка во САД од страна на мајсторите за печатење во архивата на фотогр�

Scroll