Ново
Објавено Jamејми Бен и Тајлер Сегуин Далас starsвезди автограмираа 16 x 20 Фотографија на центарот на вниманието - автограмирани фотографии во НХЛ

Објавено Jamејми Бен и Тајлер Сегуин Далас starsвезди автограмираа 16 x 20 Фотографија на центарот на вниманието - автограмирани

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НХЛ. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НХЛ. Оваа фотографија од 16 "x 20" е лично потпишана од Jamејми Бен и Тајлер Сегуин. Официјално е лиценциран од Националната хокеарска лига и доаѓа со индивидуално нумериран, привлечен холограм од фанатици автентичен. За да се обезбеди автентичност, холограмот може да се разгледа преку Интернет. Овој процес помага да се обезбеди дека купениот производ е автентичен и ја елиминира секоја можност за дуплирање или измама. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија на Тајлер Сегуин. Меморијабилии на Далас starsвезди.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Лично потпишано од Брендон Рут; На залиха и подготвени за испорака Вклучува сертификат за автентичност

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Ова е одлична фотографија Мери 8 x 10 инчи Ова не е скенирана репродукција, но потекнува од професионална �

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Мексиканска војна, Франч�

8 x 10 фотографирани Лиценциран Професионално печатено Патрик Лабиорто Патрик Лабиорто како RAM меморија �

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Највисок квалитет Печатено по нарачка во САД од страна на мајсторите за печатење во архивата на фотогр�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фотографија : Фотографија од ст

Еве една прекрасна ставка за кардиналите на Сент Луис и навивачите и колекционерите на Бејзбол во Босто

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Маргарет Паркер, Вашингт�

Највисок квалитет Печатено по нарачка во САД од страна на мајсторите за печатење во архивата на фотогр�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Лично потпишано од Jејсон; На залиха и подготвени за испорака Вклучува сертификат за автентичност на сл�

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : А.А Stagg, Amos Alonzo Stagg, 18621965, ам

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Обезбеден сертификат за автентичност (COA) Загарантирано за живот Професионална лабораторија произведе

Предметот е автентициран со ACOA Вклучува нивниот сертификат за автентичност (COA) Загарантирани автентич�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Подарете подарок што покажува „ти си посебен за мене“ „Вие сте ценети“ Овој подарок ја слави не само �

Scroll