Ново
Powertrc Удирање Торба Стрес Олеснување Со Силна Вшмукување Чаша Стрес Олеснува И Добро За Бокс Вежба Наменета За Деца, Возрасни Домашна Канцеларија

Powertrc Удирање Торба Стрес Олеснување Со Силна Вшмукување Чаша Стрес Олеснува И Добро За Бокс Вежба Наменета За Деца, Возрасни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Одлично ослободување од стрес за дома или работа. Лесно поставување со силна вшмукувачка чаша. Може да се користи за боксерски вежби или ослободување од стрес. Вреќа за удирање на надувување. Пластична вшмукување база. Издржлива пролет која помага удирање торба боб напред и назад. Мини воздушна пумпа. - Одлично ослободување од стрес за дома или работа. - Лесно поставување со силна вшмукувачка чаша. - Доаѓа со пумпа. - Може да се користи за боксерски вежби или ослободување од стрес. - Одлично ослободување од стрес за дома или работа. - Лесно поставување со силна вшмукувачка чаша. - Доаѓа со пумпа. - Може да се користи за боксерски вежби или ослободување од стрес.

За стоката

Слична стока во категоријата

Брзо Отскокнување НазадМногу одговорно и брзо отскокнување назад за континуирано клоцање и тренирање �

Пвц Стоечки Бокс : Секој удар може да отскокне назад, и за тренинзи за кик бокс, и двете и децата можат да

УПРАВУВАЊЕ СО ГНЕВфизички И покажете им на сите како навистина се чувствувате За Главниот Командант!...

Scroll