Ново
IMEIKONST Случај За Samsung GALAXY A14 5G, galaxy A14 5G паричник случај стп Кожа Со Картичка Пари Слотови Kickstand Магнетна Заштитна Покривка За Галакси A14 5G Назад Мачка XC5

IMEIKONST Случај За Samsung GALAXY A14 5G, galaxy A14 5G паричник случај стп Кожа Со Картичка Пари Слотови Kickstand Магнетна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 175.68

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy A14 5 G.ве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. -Внатре и надвор од двојната заштита. - Изработена од висококвалитетна Стп Кожа која е стилска и убава, мала тежина, го штити вашиот телефон од секојдневни испакнатини, гребнатини, прашина и траги, што совршено одговара на вашиот телефон. мултифункционален kickstand jvs функцијата stand може да ви овозможи прилагодливи и удобни агли на гледање за да ја прочитате вашата е-книга или да гледате видеа. - Магнетно Затворање : куќиштето се затвора со силното,но лесно се отвора затворачот за да ги одржува вашиот уред и картички безбедни и безбедни. Имател на картичка-Совршена Комбинација на паричник и футрола за мобилен телефон, Со Слотови За лична Карта, може да се користи како паричник за чување повеќе кредитни картички, готовина, ЛИЧНА КАРТА и пари. Што добивате футрола за е-Пошта (Телефонот не е вклучен). За МЕЈКОНСТ таа е посветена на обезбедување стилски и практични кутии за мобилни телефони, вклучувајќи вметнување картички и скриени функции на заградата, погодни за вашиот живот и погодни за сите возрасти, за да имате убав ден. * Компатибилен Модел : Samsung Galaxy A14 5 G Има Само Карактеристики : - * висококвалитетно куќиште за задна обвивка од стп кожа и tpu за заштита од удари и магнетно затворање за дополнителна безбедност. - *Две слотови за картички за секојдневна употреба, чувајте го вашиот уред, картички и готовина, без да го носите паричникот со вас. - *Вградениот држач за удари ви овозможува прилагодливи и удобни агли на гледање, ослободувајќи ги рацете. - *Дизајн со низок Профил, различни бои и дезени за вас, можете да бидете на пат да изгледате добро и да се чувствувате добро со сите ваши потреби во еден случај. Совети : ако имате какви било прашања во врска со производот или испораката, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме најзадоволителна услуга. И ако сте задоволни со нашиот производ и услуги, ве молиме споделете ги вашите мисли. Ви благодариме за вашето доаѓање!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран П Д морено производ Рачно изработена кожна конструкција..

●Компатибилност● : Само Компатибилен Со i Phone 14 Pro 5 G (6,1 Инчно Прикажување На Екранот во 2022 година), не одг

Сликите се поврзани само со стилот и бојата Куќиштето на телефонот ќе биде испратено според моделот на �

КОМПАТИБИЛНОСТ : ретро флип телефонската кутија за целото тело е специјално дизајнирана само за памете�

СЛУЧАЈ НА ПАРИЧНИК ЗА БЛОКИРАЊЕ НА РФИД : за i Phone SE 2022(3та генерација) 5 G / i Phone SE 2020(2та генерација) / i Phone 8 / i

Компатибилен со Iphone 12 Флип Случај / i Phone 12 Pro паричник случај специјално дизајниран за i Phone 12 Pro / i Phone 12 6.

Компатибилност : САМО Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 10 Плус / Galaxy Note 10 Плус 5 G, ве Молиме проверете го модело�

Нашиот Богат Дневник има најмногу кредитни / d карти во споредба со другите случаи од типот дневник таму

Телефон случај компатибилен со i Phone 12 Pro / i Phone 12 : патент торбичка телефон паричник случај со [Поддршка Бе

Гаранцијата на производителот не може да се примени Оригинален случај во стилот на тетратка Со Пазар на

®Компатибилни Модели : Компатибилен Со Google pixel 4a 5 G (6,2 инчи), не е компатибилен со pixel 4a (5,81 инчи) или други �

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Природата Магичен производ Рачно изработена кожна конст�

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Класичен дизајн На книга Со размавта Магнетно Затворање со функција за држач Куќиштет

[Симпатична Футрола За Samsung Galaxy Z Flip 4] нов дизајниран случај на луксузен синџир компатибилен само Со samsung

Специјално Дизајниран Паричник Случај за i Phone 13 Pro Max, не е компатибилен со други верзии [Ве молиме потврд

Компатибилност : Специјално дизајниран За Галакси С23 5Г (Не Е Компатибилен со Галакси С23 Плус и Галакси С

Компатибилност : овој случај е компатибилен со i Phone 14 Серија 2022 Ве молиме потврдете го моделот на телефо�

Најди X3 Про Случај : Совршен Дизајн За Oppo Најдете X3 Pro, не е компатибилен други верзии oppo Најдете X3 Pro теле�

Мултифункционален Случај На Паричник Компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 3 5 G Објавен во 2021 година.Пакетот, вклу

●Компатибилен Модел● : Посебно внимание! применливо само За Samsung Galaxy S22 Плус,ве Молиме потврдете го моде

[ Компатибилност] : заштитно куќиште специјално дизајнирано За Samsung Galaxy S23 / S23 PlS23 Ultra Ве молиме проверете �

Поддршка Безжичен Полнач : МОЖЕ ДА РАБОТИ со безжично полнење Компатибилен со Iphone Xr (6,1 Инчен Дисплеј, Об�

КОМПАТИБИЛНОСТ : заштитно куќиште специјално дизајнирано за i Phone 13mini / 13 / 13 / 13 про / 13 про макс Ве молиме п

Квалитет : овој случај i Phone 14 е направен од Супериорна вистинска кожа и флексибилен TPU за да го заштити ва

●Компатибилни Модели● : Само компатибилен Со Алкател TCL A3 A509 DL, не е компатибилен со други уреди...

●КОМПАТИБИЛНОСТ Со Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2021 година : Дизајниран да одговара совршено со Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022, не �

За i Phone 8 плус / i Phone 7 плус Сосема Нов Квалитет Флип Случај Со Кредитна Картичка Слотови 2x Слободен Зашти

Scroll