Ново
Шилдон Случај за iPhone 13 5G, Вистинска Кожа Паричник Случај Магнетни РФИД Блокирање На Кредитна Картичка Држач Kickstand Шок Отпорен Заштитен Случај Компатибилен со iPhone 13

Шилдон Случај за iPhone 13 5G, Вистинска Кожа Паричник Случај Магнетни РФИД Блокирање На Кредитна Картичка Држач Kickstand Шок

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

КОМПАТИБИЛЕН СО Iphone 13 5 G (6.1", 2021 Ослободување) САМО. Не одговара на i Phone 13 Mini( 5.4"), i Phone 13 Pro 5 G (6.1"), i Phone 13 Pro MAX 5 G (6.7"), i Phone 12 Серија или други телефони. Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да нарачате. Сите кутии за паричник ШИЛДОН се спакувани во извонредни кутии за презентација. ВИСТИНСКА КОЖА И ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА НА ТЕЛОТО-1. Шилдон ајфон 13 кожни футроли со нежни шевови се прецизно изработени од вистинска кожа од крава кожа од горниот слој . Овие крие се избрани за квалитет, сила, карактер и жито. 2. Издржливиот мек внатрешен случај на целото тело доаѓа со раб отпорен на удари и го обезбедува вашиот телефон од капки и нерамнини. 3. Зголемените усни околу објективот ја штитат вашата камера. Обезбедува двослојна заштита за вашиот телефон. ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН-1. Магнетите остануваат затворени ќе ги задржат сите ваши скапоцености на место уредно и безбедно. 2. Невидливиот преклопен држач овозможува гледање во режим на пејзаж. 3. Прецизните исечоци овозможуваат пристап до сите порти и функции лесно, без отстранување на куќиштето. 4. Погодно е да разговарате со капакот затворен и без изложување на вашите картички. ПАРИЧНИК И РФИД БЛОКИРАЊЕ - оваа заштитна кутија за паричник i Phone 13 ги комбинира функциите на паричникот и куќиштето на телефонот. 1. Се одликува со 4 слотови за картички и џеб со целосна должина што ќе ви помогне да складирате возачка дозвола, картички и неколку готовина. 2. Слотовите за картички се дизајнирани со технологија ЗА заштита НА РФИД која може да ги блокира рфид сигналите и да ги заштити личните информации од неовластени скенери. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА - доколку има проблеми со не-вештачки производи во врска со нашите случаи, ве молиме контактирајте не веднаш. НИЕ ЌЕ ви испратиме УШТЕ еден нов кожен случај БЕСПЛАТНО. * СОВЕТИ-колку Повеќе картички се ставаат, функцијата за магнетно затворање ќе биде послаба . Ве молиме ставете соодветна количина на картички.

За стоката

Слична стока во категоријата

€СУПЕР СИЛЕН БЕЗБЕДЕН МАГНЕТ q дизајнот на внатрешниот магнет го одржува куќиштето на телефонот цврсто

[Компатибилност]Совршен Дизајниран За Samsung Galaxy A20 и Samsung Galaxy A30 [Мандала sl 3 картичка слотови да се одржи му

Синтетички Материјал Увезени Компатибилност : Кожна Обвивка Со текстура Од јаглеродни влакна компатиб�

Компатибилен со Iphone 12 Флип Случај / i Phone 12 Pro паричник случај специјално дизајниран за i Phone 12 Pro / i Phone 12 6.

[Компатибилност] Одговара За Samsung Galaxy A14 5 G (6,6инчен) [ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЗА ДА ИЗБЕГНЕТЕ ПОГРЕШНО КУПУВАЊ

Компатибилен со iphone XR (6.1" задна Една Камера) само уреди, не одговара на други телефони Ве молиме проверет

За i Phone 8 плус / i Phone 7 плус Сосема Нов Квалитет Флип Случај Со Кредитна Картичка Слотови 2x Слободен Зашти

1.●Компатибилен Модел● : Мека удобна кожна футрола за стп компатибилна со [i Phone 12] [i Phone 12 Pro] [6,1 инчи]; ве М�

Нашиот Богат Дневник има најмногу кредитни / d карти во споредба со другите случаи од типот дневник таму

[Симпатична Футрола За Samsung Galaxy Z Flip 4] нов дизајниран случај на луксузен синџир компатибилен само Со samsung

Skycase new samsung s22 ултра телефонска кутија е изработена со висококвалитетна стп кожа, изгледа елегантно и ел�

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy A14 5 G.ве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон Внатре и надв�

СЛУЧАЈ НА ПАРИЧНИК ЗА БЛОКИРАЊЕ НА РФИД : за i Phone SE 2022(3та генерација) 5 G / i Phone SE 2020(2та генерација) / i Phone 8 / i

[Дизајниран за] оваа кутија за паричник е компатибилна САМО СО i Phone 13 6,1 инчи Ве молиме проверете ГО МОДЕЛ

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy J7 2018 Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон Изработена од

Компатибилност : САМО Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 10 Плус / Galaxy Note 10 Плус 5 G, ве Молиме проверете го модело�

СИЛЕН МАГНЕТ ЗА MAGSAFE : MSlim Слот е лепило кредитна картичка телефон паричник како држач iphone картичка која �

Целосно ги штити грбот, страните и рабовите на предното стакло од гребнатини, нечистотија и испакнатини

Поддршка Безжичен Полнач : МОЖЕ ДА РАБОТИ со безжично полнење Компатибилен со Iphone Xr (6,1 Инчен Дисплеј, Об�

Сликите се поврзани само со стилот и бојата Куќиштето на телефонот ќе биде испратено според моделот на �

®Компатибилни Модели : Компатибилен Со Google pixel 4a 5 G (6,2 инчи), не е компатибилен со pixel 4a (5,81 инчи) или други �

●Компатибилност● : Само Компатибилен Со i Phone 14 Pro 5 G (6,1 Инчно Прикажување На Екранот во 2022 година), не одг

●КОМПАТИБИЛНОСТ Со Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2021 година : Дизајниран да одговара совршено со Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022, не �

Квалитет : овој случај i Phone 14 е направен од Супериорна вистинска кожа и флексибилен TPU за да го заштити ва

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран пол Брент производ Рачно изработена кожна конструкција...

Мултифункционален Случај Компатибилен Со Huawei P20 Lite / Nova3 E, Совршено вклопување.Не е компатибилен со друг�

Модел : за i Phone XS Max Направено од стп кожа Добра текстура на надворешниот слој 4 картичка слотови ЗА ЛИЧНА

Scroll