Ново
Зедевб Премиум Кожен Преклопен Телефонски Капак, За apple iPhone 14 Случај 6,1 Инчи 2022 Стент Функција Фолио Капак Паричник со 3 Слот Картичка

Зедевб Премиум Кожен Преклопен Телефонски Капак, За apple iPhone 14 Случај 6,1 Инчи 2022 Стент Функција Фолио Капак Паричник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Квалитет : овој случај i Phone 14 е направен од Супериорна вистинска кожа и флексибилен TPU за да го заштити вашиот телефон од случајни падови, испакнатини, прашина и гребнатини. Функција : оваа кутија за паричник i Phone 14 со 3 слотови за картички и 1 паричник, ви овозможува да ја носите вашата лична карта, кредитна картичка и готовина без да го земете паричникот. Затворање на магнетно копче, спречување на внатрешна загуба на имот. Изработена со висококвалитетна крава од слојот на главата што е мека на допир, поудобното држење ви дава цврста контрола врз вашиот i Phone 14. Рамката е 2 мм повисока од објективот на фотоапаратот на вашиот i Phone 14 и нуди максимална заштита од гребење и паѓање. Специјално дизајниран за i Phone 14 телефони со прецизно сечење, лесен пристап до копчиња, звучници, камери, интерфејс за полнење, за да се обезбеди подобра чувствителност. Лесен за инсталирање и отстранување со мека футрола за телефон, никогаш не остава гребнатини на Вашиот Телефон. Капакот на телефонот нема да го попречи полнењето на телефонот безжично. Применливи модели : i Phone 14 (2022) 6.1 inch Note : пред да го купите, ве молиме внимателно потврдете го моделот на телефонот квалитет : оваа кутија i Phone 14 е изработена Од Супериорна вистинска кожа и флексибилен TPU за да го заштити вашиот телефон од случајни падови, испакнатини, прашина и гребнатинифункција : оваа кутија за паричник i Phone 14 со 3 слотови за картички и 1 паричник, ви овозможува да ја носите вашата лична карта, кредитна картичка и готовина без да го земете вашиот паричник затворање на магнетното копче, спречете внатрешна загуба на имотот рамката е 2 мм повисока од објективот на фотоапаратот На вашиот iphone 14 и нуди максимална заштита од гребење и Паѓањеспецијално дизајниран за iphone 14 телефони со прецизно сечење, лесен пристап до копчиња, звучници, камери, интерфејс За полнење, за да се обезбеди подобра чувствителностлесна за инсталирање и отстранување со мека кутија за телефон, никогаш не остава гребнатини на вашиот телефон капакот нема да го попречи полнењето на телефонот безжично.

За стоката

Слична стока во категоријата

Специјално Дизајниран Паричник Случај за i Phone 13 Pro Max, не е компатибилен со други верзии...

СЛУЧАЈ НА ПАРИЧНИК ЗА БЛОКИРАЊЕ НА РФИД : за i Phone SE 2022(3та генерација) 5 G / i Phone SE 2020(2та генерација) / i Phone 8 / i

●КОМПАТИБИЛНОСТ Со Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2021 година : Дизајниран да одговара совршено со Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022, не �

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран пол Брент производ Рачно изработена кожна конструкција...

Компатибилен со Iphone 12 Флип Случај / i Phone 12 Pro паричник случај специјално дизајниран за i Phone 12 Pro / i Phone 12 6.

Целосно ги штити грбот, страните и рабовите на предното стакло од гребнатини, нечистотија и испакнатини

Најди X3 Про Случај : Совршен Дизајн За Oppo Најдете X3 Pro, не е компатибилен други верзии oppo Најдете X3 Pro теле�

Синтетички Материјал Увезени Компатибилност : Кожна Обвивка Со текстура Од јаглеродни влакна компатиб�

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy S10 Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон...

Компатибилност : овој случај е компатибилен со i Phone 14 Серија 2022 Ве молиме потврдете го моделот на телефо�

СИЛЕН МАГНЕТ ЗА MAGSAFE : MSlim Слот е лепило кредитна картичка телефон паричник како држач iphone картичка која �

Чувајте го телефонот и куќиштето заедно и опремени со ремен за вкрстено тело за да можете слободно да од

€СУПЕР СИЛЕН БЕЗБЕДЕН МАГНЕТ q дизајнот на внатрешниот магнет го одржува куќиштето на телефонот цврсто

[Дизајниран за] оваа кутија за паричник е компатибилна САМО СО i Phone 13 6,1 инчи Ве молиме проверете ГО МОДЕЛ

Специјално Дизајниран за i Phone 14 Pro Max (6,7 инчи) Ве молиме изберете ја вистинската големина на вашиот телеф�

●Компатибилни Модели Q : Само компатибилен Со Samsung Galaxy A23 5 G, не е компатибилен со други уреди ●Прецизно О

КОМПАТИБИЛЕН СО Iphone 13 5 G (6.1", 2021 Ослободување) САМО Не одговара на i Phone 13 Mini( 5.4"), i Phone 13 Pro 5 G (6.1"), i Phone 13 Pro MAX 5

●Компатибилен Модел● : Посебно внимание! применливо само За Samsung Galaxy S22 Плус,ве Молиме потврдете го моде

●Компатибилен Z Flip 4 5 G 2022 година € овој случај на паричник За samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022 6,7 Инчи (AT&T / TMobile / U s Моб

[Компатибилност]Совршен Дизајниран За Samsung Galaxy A20 и Samsung Galaxy A30 [Мандала sl 3 картичка слотови да се одржи му

Scroll