Ново
Ванаваги Паричник Случај За Галакси С22, Кожа Флип Фолио Телефон Покритие Одговара Магнетни Автомобил Монтирање СО Рфид Блокирање Кредитна Картичка Држач Kickstand Шок

Ванаваги Паричник Случај За Галакси С22, Кожа Флип Фолио Телефон Покритие Одговара Магнетни Автомобил Монтирање СО Рфид Блокирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 175.84

СЛУЧАЈ НА ПАРИЧНИК ЗА БЛОКИРАЊЕ НА РФИД : За SAMSUNG Galaxy S22 5 G (објавен 2022) кожна футрола за мажи и жени е различна од другите, ставете кредитни картички и готовина на задниот дел од капакот на телефонот без да го стискате екранот и може добро да се стави во вашиот џеб без никакви испакнатини. ПРАКТИЧНО МОНТИРАЊЕ НА МАГНЕТСКИ АВТОМОБИЛ : силната магнетна метална плоча вградена во куќиштето на телефонот може да се користи со држачот за автомобил (не е вклучен) за да се олесни навигацијата додека возите без да влијае на магнетизмот на картичките. СЕОПФАТНА ЗАШТИТА : Одликувајќи се со 4-аголни рабови НА ТПУ со апсорпција на удари,нелизгачка страна и подигната усна може да спречи гребење на камерата и екранот. Стп кожата и КОМПЈУТЕРОТ се издржливи, а силните магнетни токи ја штитат безбедноста на имотот. KICKSTAND & ПРЕЦИЗЕН ИСЕЧОК : флип фолио случај со функција kickstand е погодно за читање и гледање видеа дома или канцеларија.Прецизниот исечок одговара на звучниците, камерите и копчињата. ИДЕАЛНА ГАРАНЦИЈА ЗА ПОДАРОК И УСЛУГА : едноставниот и луксузен капак на телефонот со извонредна кутија за пакување, вклучен е дополнителен заштитник за стаклен екран,погоден за секојдневна употреба и како подарок за семејството и пријателите.Обезбедете безгрижна услуга со 60-дневна гаранција за враќање на парите.

За стоката

Слична стока во категоријата

Гаранцијата на производителот не може да се примени Оригинален случај во стилот на тетратка Со Пазар на

Заштита со двојна ЗаштитаЗаштитна синтетичка кожна обвивка со внатрешно куќиште за желе ТПУ Дизајн на �

Чувајте го телефонот и куќиштето заедно и опремени со ремен за вкрстено тело за да можете слободно да од

Целосно ги штити грбот, страните и рабовите на предното стакло од гребнатини, нечистотија и испакнатини

ПРЕКРАСНА ШЕМА овој прекрасен случај со шема е совршен за да го изрази вашиот уникатен индивидуален ид�

[Симпатична Футрола За Samsung Galaxy Z Flip 4] нов дизајниран случај на луксузен синџир компатибилен само Со samsung

А2 : се препорачува чување само 3 картички или 2 картички + некои ситници (2 банкноти или 3 монети или 2 парчи

[Дизајниран за] оваа кутија за паричник е компатибилна САМО СО i Phone 13 6,1 инчи Ве молиме проверете ГО МОДЕЛ

СЛУЧАЈ НА ПАРИЧНИК ЗА БЛОКИРАЊЕ НА РФИД : за i Phone SE 2022(3та генерација) 5 G / i Phone SE 2020(2та генерација) / i Phone 8 / i

€СУПЕР СИЛЕН БЕЗБЕДЕН МАГНЕТ q дизајнот на внатрешниот магнет го одржува куќиштето на телефонот цврсто

КОМПАТИБИЛНОСТ : ретро флип телефонската кутија за целото тело е специјално дизајнирана само за памете�

Компатибилен со Iphone 12 Флип Случај / i Phone 12 Pro паричник случај специјално дизајниран за i Phone 12 Pro / i Phone 12 6.

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран П Д морено производ Рачно изработена кожна конструкција..

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy J7 2018 Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон...

Поддршка Безжичен Полнач : МОЖЕ ДА РАБОТИ со безжично полнење Компатибилен со Iphone Xr (6,1 Инчен Дисплеј, Об�

€Елегантен дизајн●Користење висококвалитетна кожа, има природен мек допир.Со дизајн на ретро мат текс

Мултифункционален Случај На Паричник Компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 3 5 G Објавен во 2021 година.Пакетот, вклу

● [Компатибилен со] : Специјално дизајниран за [Samsung Galaxy S21+ Плус 6,7 инчи] + [Дизајн На Куќиште За паричник] :

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Класичен дизајн На книга Со размавта Магнетно Затворање со функција за држач Куќиштет

Компатибилност : САМО Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 10 Плус / Galaxy Note 10 Плус 5 G, ве Молиме проверете го модело�

Квалитет : овој случај i Phone 14 е направен од Супериорна вистинска кожа и флексибилен TPU за да го заштити ва

Синтетички Материјал Увезени Компатибилност : Кожна Обвивка Со текстура Од јаглеродни влакна компатиб�

Мултифункционален Случај Компатибилен Со Huawei P20 Lite / Nova3 E, Совршено вклопување.Не е компатибилен со друг�

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy S10 Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон Изработена од в�

●Компатибилен Модел● : Посебно внимание! применливо само За Samsung Galaxy S22 Плус,ве Молиме потврдете го моде

Галакси А14 5 G Случај : Совршен Дизајн За Samsung Galaxy A14 5 G, не е компатибилен со други верзии [Ве молиме потврд�

®Компатибилни Модели : Компатибилен Со Google pixel 4a 5 G (6,2 инчи), не е компатибилен со pixel 4a (5,81 инчи) или други �

КОМПАТИБИЛЕН само Со Хотпепер Чилака, не одговара на други телефони Ве молиме проверете го моделот на в�

●Компатибилен Z Flip 4 5 G 2022 година € овој случај на паричник За samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022 6,7 Инчи (AT&T / TMobile / U s Моб

Сликите се поврзани само со стилот и бојата Куќиштето на телефонот ќе биде испратено според моделот на �

Scroll