Ново
CCSmall За Samsung Galaxy S22 Плус Паричник Случај За Жени, Роза Цвет Покритие Со Кредитна Картичка Сопственикот Парични Џебови [Рачниот Зглоб] Флип Телефон Случај За Samsung Galaxy S2

CCSmall За Samsung Galaxy S22 Плус Паричник Случај За Жени, Роза Цвет Покритие Со Кредитна Картичка Сопственикот Парични Џебови

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

●Компатибилен Модел● : Посебно внимание! применливо само За Samsung Galaxy S22 Плус,ве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. ●Прекрасен Дизајн На Цвет Од Роза За Samsung Galaxy S22 Плус Плус Овој издржлив капак со врежан цвет Од Роза. Изработени од висококвалитетна шарена стп кожа.Четири аголна заштита со висококвалитетна мека внатрешна обвивка на кожата. ●Практичен Дизајн На Држач За Паричник За Samsung Galaxy S22 Плус-дизајн на паричник со превртување со 2 слот за картички за носење на вашата кредитна картичка, ЛИЧНА карта, дебитна картичка или нешто друго. Тоа не е само мека телефонска кутија и паричник за ваша погодност. ●Прилагодлив Агол Q-Вградениот држач ви носи различни агли на гледање за гледање филмови без раце или видео-разговор, можете да го најдете најсоодветното искуство за гледање без раце. Квалитетни Услуги По Продажбата : ние ќе настојуваме да го освоиме задоволството на клиентите. Ако исполните некое прашање, ве молиме контактирајте не, ние ќе го поправиме вашето прашање во рок од 24 часа. Кикстенд. Погоден За : Samsung Galaxy S22 Plusbeutle Rose Цвет Дизајн карактеристики : 1.It не е само нормална заштитна футрола за телефон, туку и футрола за телефон за паричник за складирање на вашите важни картички (дебитни картички, кредитни картички, визит-картички и возачка дозвола) кога сте во движење. Поедноставете го вашиот џеб и вашиот живот. 2. Висококвалитетен стп кожа и Врвен процес на втиснување на цвет од роза и мек тпу гумен браник ви носи удобно чувство на допир. 4. Пакетот Вклучува : 1 x телефон случај (телефонот не е вклучен).5. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.

За стоката

Слична стока во категоријата

€СУПЕР СИЛЕН БЕЗБЕДЕН МАГНЕТ q дизајнот на внатрешниот магнет го одржува куќиштето на телефонот цврсто

Специјално Дизајниран за i Phone 14 Pro Max (6,7 инчи) Ве молиме изберете ја вистинската големина на вашиот телеф�

Компатибилност : овој случај е компатибилен со i Phone 14 Серија 2022 Ве молиме потврдете го моделот на телефо�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран П Д морено производ Рачно изработена кожна конструкција �

●Компатибилност● : Само Компатибилен Со i Phone 14 Pro 5 G (6,1 Инчно Прикажување На Екранот во 2022 година), не одг

●Компатибилни Модели Q : Само компатибилен Со Samsung Galaxy A23 5 G, не е компатибилен со други уреди...

€Елегантен дизајн●Користење висококвалитетна кожа, има природен мек допир.Со дизајн на ретро мат текс

Целосно ги штити грбот, страните и рабовите на предното стакло од гребнатини, нечистотија и испакнатини

СЛУЧАЈ НА ПАРИЧНИК ЗА БЛОКИРАЊЕ НА РФИД : за i Phone SE 2022(3та генерација) 5 G / i Phone SE 2020(2та генерација) / i Phone 8 / i

[Дизајниран за] оваа кутија за паричник е компатибилна САМО СО i Phone 13 6,1 инчи Ве молиме проверете ГО МОДЕЛ

Компатибилен со iphone XR (6.1" задна Една Камера) само уреди, не одговара на други телефони Ве молиме проверет

●Компатибилен Z Flip 4 5 G 2022 година € овој случај на паричник За samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022 6,7 Инчи (AT&T / TMobile / U s Моб

КОМПАТИБИЛНОСТ : заштитно куќиште специјално дизајнирано за i Phone 13mini / 13 / 13 / 13 про / 13 про макс Ве молиме п

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy S10 Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон Изработена од в�

Компатибилен со Iphone 12 Флип Случај / i Phone 12 Pro паричник случај специјално дизајниран за i Phone 12 Pro / i Phone 12 6.

€Уникатен Дизајн Q : Хибридното Обложување Со Тврд КОМПЈУТЕР ве прави удобен допир, стилскиот изглед е с

СИЛЕН МАГНЕТ ЗА MAGSAFE : MSlim Слот е лепило кредитна картичка телефон паричник како држач iphone картичка која �

Чувајте го телефонот и куќиштето заедно и опремени со ремен за вкрстено тело за да можете слободно да од

Компатибилност : САМО Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 10 Плус / Galaxy Note 10 Плус 5 G, ве Молиме проверете го модело�

●Компатибилни Модели● : Само компатибилен Со Алкател TCL A3 A509 DL, не е компатибилен со други уреди ●Подар�

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy J7 2018 Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон Изработена од

ПРЕКРАСНА ШЕМА овој прекрасен случај со шема е совршен за да го изрази вашиот уникатен индивидуален ид�

[Компатибилност]Совршен Дизајниран За Samsung Galaxy A20 и Samsung Galaxy A30 [Мандала sl 3 картичка слотови да се одржи му

Премиум Кожен Паричник Случај Дизајниран За Samsung Galaxy S23 Мултифункционален Патент Паричник Случај доаѓа�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран пол Брент производ Рачно изработена кожна конструкција...

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Класичен дизајн На книга Со размавта Магнетно Затворање со функција за држач Куќиштет

Компатибилност : Специјално дизајниран За Галакси С23 5Г (Не Е Компатибилен со Галакси С23 Плус и Галакси С

Гаранцијата на производителот не може да се примени Оригинален случај во стилот на тетратка Со Пазар на

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Природата Магичен производ Рачно изработена кожна конст�

Модел : за i Phone XS Max Направено од стп кожа Добра текстура на надворешниот слој 4 картичка слотови ЗА ЛИЧНА

Scroll