Ново
Милтон C1015 15 'Собрание за комерцијално црево

Милтон C1015 15 'Собрание за комерцијално црево

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Опсег на притисок од 0 до 600 фунти на квадратен инч. Дел за замена. Црево од 15 стапки. Не сертифициран за воена употреба. Направено во САД. 15 'Собрание за комерцијално црево. 15 'Собрание за комерцијално црево. Ова собрание на црево со висок притисок од 15 'нуди опсег на притисок од 0-600 psi.

За стоката

Слична стока во категоријата

Плетенка црево од нерѓосувачки челик Димензии на пакетот : 3.556 H x 29.21 L x 13.97 W (сантиметри) Тежина на пакето�

Екструдиран тефлон мазна дупка внатрешна цевка за супериорна компатибилност со течности Надворешен ка

Scroll