Ново
Мепра Поради Мраз Оро 36 Парчиња Комплет За Рамни Садови-Метални Садови, Безбеден Прибор За Јадење Во Машина За Миење Садови

Мепра Поради Мраз Оро 36 Парчиња Комплет За Рамни Садови-Метални Садови, Безбеден Прибор За Јадење Во Машина За Миење Садови

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 336.00

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на профитабилните соработки со важни италијански дизајнери како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : оваа колекција на рамни садови претставува низа врвни прибор за јадење со елегантни форми и совршена завршна обработка. Соодветната колекција е погодна за важни вечери и свечени настани. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со употреба на нерѓосувачки челик 18/10. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти легирани елементи и е многу силен. Материјалот е отпорен на оксидација и ' рѓа. КОМПЛЕТОТ ЗА ПРИБОР ЗА ЈАДЕЊЕ од 36 ПАРЧИЊА ВКЛУЧУВА : мепра 36 парчиња вклучува 6x Европска големина лажица, 6x вилушка за маса, цврста рачка за нож за маса 6x, вилушка за салата 6x, цврста рачка за нож за салата 6x и 6x Европска лажица за кафе. Комплетен комплет за рамни садови за 6 поставки на табелата. Овој комплет од 54 парчиња вклучува 6x Европска големина лажица, 6x маса вилушка, 6x маса нож цврста рачка, 6x салата вилушка, 6x салата нож цврста рачка,и 6x Европски кафе лажица. Комплетен комплет за рамни садови за 6 поставки на табелата. Оваа колекција на рамни садови претставува низа врвни прибор за јадење со елегантни форми и совршена завршна обработка. Соодветната колекција е погодна за важни вечери и свечени настани. Прибор за јадење мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. Достасаната колекција Од Мепра е рамен прибор што зрачи со луксуз како начин на живот. Неговиот кул, минимален, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери Како Анџело Манџароти и возвишен низ генерации традиција, техника и извонредни материјали.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ве молиме измијте го комплетот за рамни садови со топла вода со сапуница Ве молиме избришете ја површин�

[Широко Примена] Широко се користи во многу ситуации, како што се училиште, патување, вечера, кампување, з

Лажичка Од нерѓосувачки Челик : Изработена од нерѓосувачки челик 18 / 8 со завршница полирана со огледало

110 инчен дупчиња лажица за сервирање во Ковачница; карактеристики на тежина, тежина и рамнотежа во рака 1

+ Прибор за јадење од нерѓосувачки челик; комплетите за прибор за јадење со ножеви за стек се изработени

40 ПАРЧИЊА СРЕБРЕНИ САДОВИ ПОСТАВЕНИ за 8 : овој сребрен прибор вклучува 8 ножеви за вечера, 8 вилушки за ве

Рамниот Прибор За Колекција Модена на бринокс е изработен со Густ Нерѓосувачки Челик Од Индустриско Од�

5парче сет вклучува 1 салата вилушка 61 / 2инчен, 1 вечера вилушка 8инчен, 1 вечера нож 93 / 4инчен, 1 вечера лажи

"☕Врвен и Луксузен Изглед"Извонредните садови секогаш го зголемуваат апетитот, нели? Елегантен лебед, и

Големина( W x d x h) : 3,5 x 3,3 инчи (9 Материјал : Хартија, Бамбус Земја На Производство : Јапонија...

1 нерѓосувачки челик садови креативни долга рачка стек нож и вилушка 2 Се користи за јадење салата, слатк

Изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик 18 / 0 без штетни материи и секако безбедни за вашата �

* [ОДЛИЧНА ФОРМА и ДИЗАЈН : ] : Високо огледало полиран, мазни рабови, удобна рачка Нашиот комплет прибор е

Атрактивниот комплет е составен од две цврсти лажици, вилушка, вилушка од месо / кисела краставица, расп�

Сребрени садови поставени за 12, комплетот вклучува по 12 нож за вечера, лажица за вечера, вилушка за вечер

+ Прибор за јадење од нерѓосувачки челик; комплетите за прибор за јадење со ножеви за стек се изработени

Висококвалитетниот нерѓосувачки челик е изработен од здрав, нетоксичен, отпорен на ' рѓа, недеформиран,

Материјал : Најлон,Дрво; Содржина На Пакетот : 4 парчиња x Лажица, 4 парчиња x Вилушка Големина на вилушка : 2

Бренд : Умуис Шема : Рокај Тип : Рамен Софтвер Сетови Утуис Од Франција, е почитувано име во висококвалит�

Големина : 4,1 инчи (105 мм) Материјал : нерѓосувачки челик / Позлатена / Античка обработка Произведено Во Ја�

Сетот вклучува 1 секој нож за вечера, Вилушка за вечера, лажица, лажичка, Вилушка За Салата Материјал : из�

Состав : Сребрена / Сребрена Плоча Производител : Рид И Бартон Тип : Пециво Сервер Возраст : Пост1940 РЕНЕС�

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Уникатен модерен дизајнЕлегантно ласерско гравирање, убава крива.Овој уникатен сребрен сет ќе освои по

ГОЛЕМИНА : Вилушки : околу 1,06 х 8,27 инчи (2,7 х 21 см); торба за складирање платно : околу 3,1 х 9,4 инчи(8 х 24 см)...

Возраст : Пост1940, Производител : Меѓународен Сребро Шема : Ламбет Манор, Избрана Префинетост : Меѓународе

Производител : Лунт Состав : Стерлинг Сребро Тип : Рамен Софтвер Сетови Возраст : Пост1940 Прекрасен мадри�

Scroll