Ново
Милонгкеџи 7-Парче Дрвени Садови Прибор За Јадење Сет Бамбус Слама Прибор За Јадење Сет Платнена Торба Нож Вилушка Лажица Стапчиња За Јадење Патување

Милонгкеџи 7-Парче Дрвени Садови Прибор За Јадење Сет Бамбус Слама Прибор За Јадење Сет Платнена Торба Нож Вилушка Лажица Стапчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 144.00

Изработен од висококвалитетен бамбус материјал, комплетот за прибор за јадење е цврст и издржлив,отпорен на топлина, против ' рѓа. Луксузното огледало за полирање ја разбива депресијата и ги одржува садовите светли, модни и елегантни. Лесен за употреба и чист - безбеден За Миење Садови. Погоден за употреба во хотели, домови, барови, забави. Бамбусот брзо ќе се исуши и помага да се одржи се чисто. 1 х Должина на ножот За Вечера : 20см 1 х Должина на вилушка За Вечера : 20см 1 х Должина на лажица За вечера : 20см 1 х Должина На Стапчиња за Јадење : 20см1 х Должина на бамбус сламки : 19, 5см1 х Сламки Должина на четка : 20см1 х Должина На Торба : 22см.

За стоката

Слична стока во категоријата

сет за прибор за јадење за прибор за јадење од нерѓосувачки челик сет за вечера 20 Парчиња вклучуваат : 4 о

5парче сет вклучува 1 салата вилушка 61 / 2инчен, 1 вечера вилушка 8инчен, 1 вечера нож 93 / 4инчен, 1 вечера лажи

Големина( W x d x h) : 3,5 x 3,3 инчи (9 Материјал : Хартија, Бамбус Земја На Производство : Јапонија Јамашита Занае

Големина : 4,1 инчи (105 мм) Материјал : нерѓосувачки челик / Позлатена / Античка обработка Произведено Во Ја�

Сетот вклучува 1 секој нож за вечера, Вилушка за вечера, лажица, лажичка, Вилушка За Салата Материјал : из�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 7,8 инчи (197 мм) Материјал : 188 нерѓосувачки �

Материјал : Најлон,Дрво; Содржина На Пакетот : 4 парчиња x Лажица, 4 парчиња x Вилушка Големина на вилушка : 2

Qlatware е изработен од Нерѓосувачки Челик, кој е издржлив и здрав за вашата секојдневна употреба, лак за ог�

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Возраст : Пост1940, Производител : Меѓународен Сребро Шема : Ламбет Манор, Избрана Префинетост : Меѓународе

1 нерѓосувачки челик садови креативни долга рачка стек нож и вилушка 2 Се користи за јадење салата, слатк

40 ПАРЧИЊА СРЕБРЕНИ САДОВИ ПОСТАВЕНИ за 8 : овој сребрен прибор вклучува 8 ножеви за вечера, 8 вилушки за ве

ГОЛЕМИНА : Вилушки : околу 1,06 х 8,27 инчи (2,7 х 21 см); торба за складирање платно : околу 3,1 х 9,4 инчи(8 х 24 см)...

?€СУПЕРИОРЕН МОРДЕН ДИЗАЈН}лак за Огледало секогаш сјае, Остар нож за вечера за поефикасно сечење храна

[Широко Примена] Широко се користи во многу ситуации, како што се училиште, патување, вечера, кампување, з

+ Прибор за јадење од нерѓосувачки челик; комплетите за прибор за јадење со ножеви за стек се изработени

Уникатен модерен дизајнЕлегантно ласерско гравирање, убава крива.Овој уникатен сребрен сет ќе освои по

€Пакет_ Пакување од 2, 1 парче кафена лажица и 1 парче овошна вилушка, боја : сребрена ®Материјал е Изработ

❀+Обезбедување На Семејство,Вклучувајќи 4 Од Секоја Лажица За Вечера, Вилушка За Вечера, Нож За Вечера, В

Scroll