Ново
Winakui прилагодлива лента за када за када, када, решетката за када за бања, проширување

Winakui прилагодлива лента за када за када, када, решетката за када за бања, проширување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 399.84

Двете две страни можат да се истегнат и да се повлечат назад. Водоотпорни, цврсти и издржливи : изработени од високо квалитетни материјали за мешавина на PP + TPR, со силиконски рачки обложени во мека гума за да спречат гребење. Тој беше дизајниран за удобно сместување на двојка во кадата за да можете да донесете романтичен датум ноќ, меден месец или годишнина. Додека се капете, осветлувањето на арома на арома, пиењето вино и да гледате видеа, може да се ужива такво прекрасно искуство за капење, само треба да поседувате штанд за када Винакуи. - Оваа послужавник за бања е само нешто за долго топло релаксирачко впивање. Брзо сушење, избегнувајте да одгледувате бактерии и мувла. Брзо сушење, избегнувајте да одгледувате бактерии и мувла. Совршена идеја за подароци : Кади Кади прави одличен подарок за домаќинство, Божиќ или жена роденденски подарок. Ви даваат уредна бања. -Нема 'рѓосање, без мувла, анти-влијанија и многу издржливи, две анти-лизгачки задници од две страни обезбедуваат полицата да остане цврсто. Дизајн на повлекување : Стандардна големина : 55 x 17 x 6,5см / 21,6 x 6,7 x 2,6inch, најголемото долго може да се прошири на 78cm / 30.7inch, погоден за повеќето кади. Опуштете се, одморете се и воодушевувајте се во вашето задоволство од читањето 4. Спецификации : - Материјал : ПП пластика + TPR - Големина : 55 x 17 x 6,5см / 21,6 x 6,7 x 2,6inch - Тежина на производот : 410g Како да уживате 1. Со две рачки од обете страни, погодни за виси. Тој беше дизајниран за удобно сместување на двојка во кадата за да можете да донесете романтичен датум ноќ, меден месец или годишнина. Широки апликации : Идеален организатор да ги задржи играчките за бања на вашето дете, како и сунѓер за бања, шампон, балсам, миење на телото, крпа за бања, рачна крпа, итн.Водоотпорни, цврсти и издржливи : изработени од високо квалитетни материјали за мешавина на PP + TPR, со силиконски рачки обложени во мека гума за да спречат гребење. Совршена идеја за подароци : Кади Кади прави одличен подарок за домаќинство, Божиќ или жена роденденски подарок. - Дизајн што може да се повлече, можете да го прилагодите за да одговара на кадата. Дизајн на повлекување : Стандардна големина : 55 x 17 x 6,5см / 21,6 x 6,7 x 2,6inch, најголемото долго може да се прошири на 78cm / 30. Поради рачно мерење и различни методи за мерење, оставете девијација од 1-3 см. Проширете ја лентата за када низ меурниот праг 2.7inch, погоден за повеќето кади. Исцедете и дишејќи : Постојат неколку мали дупки за шупливи дизајн на дното на фиоката што водата ќе се спушта автоматски низ дупките за да избегнете влажно од вашите работи. Карактеристики : - Изработено од врвен еколошки материјал, безбеден за возрасни и деца да го користат. Практичниот штанд за када го прави задоволството за капењето, за да можете да имате искуство на бањско ниво дома. Двете две страни можат да се истегнат и да се повлечат назад. Ви даваат уредна бања. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата. уредно организирајте го вашиот избор на Пијало и додатоци 3. Со две рачки од обете страни, погодни за виси. Широки апликации : Идеален организатор да ги задржи играчките за бања на вашето дете, како и сунѓер за бања, шампон, балсам, миење на телото, крпа за бања, рачна крпа, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Складирање на wallидови : Оваа решетка за складирање на фен за коса може да се монтира на wallидот за да зашт�

Материјал од не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, силен и издржлив Долготрајно, држете се до wallидот...

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Совршен за складирање во аголот на кујната и бањата Може да се расклопи и да користи најмногу време Тоа �

Еколошка боја на спреј за смола, користејќи напредна технологија за спреј за миење автомобили, фино леп�

Опис Дали барате неколку фиоки за вашата бања? Ако да, погледнете овде Ние се подготвивме за вас Оваа лен

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Нема потреба да се прободуваат дупки, едноставна и удобна инсталација, убава, нема оштетување на wallидот,

Едноставно и стилски, тоа е и решетка за складирање и декорација Куката што не се обележува е убава, со с�

Ова е исто така уреден и практичен подарок, кој е многу погоден за домаќинството, семејството на свадби,

Моќната магнетна сила ќе го задржи металното тело цврсто во место иако случајно е исфрлен...

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

1 Лесно за носење и лесен за употреба 2 Изработено од врвен материјал, издржлив за долгорочна употреба...

Едноставниот и убав дизајн на мијалникот Кади создава хармоничен баланс помеѓу формата и функцијата Им

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Има добра отпорност на вода, здравје и заштита на животната средина Луксузен бамбус бања мост када кади

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Материјал : Квалитет стр Големина : 26,59,5 см Тежина : 200g Боја : бела, розова, сина Карактеристики : Се корист�

Уникатниот дизајн на кукастил го прави совршен за одржување на декорација на домот За употреба во кујна

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Полицата со агол на важината на садот : Заградите за повеќеслојни полици можат лесно да се вклопат во ко

? Тоа е одличен начин да додадете дополнително складирање на мали области за да можете да го организират

Со модерен изглед, ќе биде погоден за сите видови стилови на украсување и ќе додадете модерно чувство во

Содржина на пакет : 1 x држач за фен за коса; Материјал : пластика; Име на производот : држач за фен за коса Б

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Scroll