Ново
ЈЕНУО Притисни За Отворање Слајдови За Фиоки Целосно Продолжување Страничен Држач Без Рачки 12 14 16 18 20 22 24 Инчен Топчест Лежиште Метални Црни Шини Водич За Патеки Ли?

ЈЕНУО Притисни За Отворање Слајдови За Фиоки Целосно Продолжување Страничен Држач Без Рачки 12 14 16 18 20 22 24 Инчен Топчест

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

●Забелешка за инсталација е Погодна За фиоки од 20-22 инчи.Просторот помеѓу фиоката и ѕидот на кабинетот треба да биде 0,5 во секоја од левата и десната страна,вкупно 1 ин ( внатрешна ширина на кабинетот - ширина на надворешната фиока= 1 инч ),должина На Слајдот : 20"(500мм)Целосно продолжена должина : 40"(1000мм).Количина : 1 пар(2 парчиња)вклучени завртки за монтирање.Забелешка : за инсталација,проверете дали двете шини за лизгање се паралелни едни на други и проверете дали делот од фиоката се лизга паралелно со слајдовите на делот од кабинетот и на исто ниво. ●30 Години работен век●Опремен со хидрауличен уред за враќање на пружината внатре, за кој се потребни 100.000 пати тестови за враќање без оштетување.Овие слајдови за фиоки со притискање до отворање се различни со нашиот друг "со мека функција за затворање". Треба да притиснете малку посилно за да го заклучите слајдот кога ќе ја затворите фиоката, за да не се затвораат гласно. ●Притиснете За Да Ги Отворите слајдовите на фиоките ● со механизам за притискање за ослободување, фиоката се отвора автоматски со само лесно притискање на предната плоча на фиоката, што ја ослободува раката кога сте зафатени со готвење или носење и без да се наведнувате за да ја отворите и затворите фиоката под ормарите се додека колената ја допираат. ●Отстранлива 3-Пати целосна екстензија, која е дизајнирана да ја прошири вашата фиока во целосна отворена положба, така што ќе можете да пристапите до што било во фиоката без да стигнете под усната на вашиот кабинет. ①Големо носење и Анти-рѓа слајдот на фиоката е изработен од ладно валани челик со дебелина од 1,2 х со висока густина и со топка од цврсто челично лежиште од Индустриско одделение внатре, и двете го прават носивоста на слајдовите да биде до 45 кг/100 фунти. Специјалната електрофоретска површинска обработка го спречува воздухот директно да контактира со железничката челична плоча, што ефикасно ја подобрува способноста против ' рѓа и отпорноста на оксидација. ①Забелешка за инсталација прибл. 0,38 инчен резервиран простор е потребен за предната врата на кабинетот за механизмот за притискање за отворање. Со други зборови, треба да има тампон растојание што овозможува фиоката да се турка навнатре околу 10 мм,што го прави хидрауличниот уред за враќање да работи за да даде сила на отскокнување за да ја отвори фиоката.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот Вклучува : 1 Пар х Фиока Слајд 3 Делови, челични топчести лежишта кои нудат помалку бучава при зат

Материјал Од нерѓосувачки Челик : лизгачот на топката за лежиште е изработен од висококвалитетен нерѓо�

Тежок слајд дизајниран за кујнски кабинет и апликации за суета во бањата Странично монтирање Завртката

Име на производот : Ролери За Лизгачка Врата; Материјал : Најлон, Нерѓосувачки Челик; Тежина : 130гр Содржи�

●Квалитетен Материјал : Црна боја и изработен од висококвалитетен ладно валани челик кој е позлатен со

ИНСТАЛИРАЈТЕ ИЛИ ЗАМЕНЕТЕ ГО ХАРДВЕРОТ за СЛЕДЕЊЕ НА ФИОКИТЕБез разлика дали инсталирате нови фиоки ил

нерѓосувачки челик ХАСП БОЛТ ВРАТА Рентабилно, можете да ги купите овие практични производи по прифатл�

Одликувајќи Се Со Дизајн На Заклучување Спречете лизгање Лесна контрола и безбедна фиксација Целосно П

● Точка : Водич Привлече Трак #22794 € Големина : 1 Пакет ● Материјал : Пластика,Метал € Точка Пакет Количин

●Материјал : слајдовите на фиоките се изработени од висококвалитетен ладно валани челик, а галванизира

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 588г; Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката...

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 555гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

1.Висококвалитетни материјали : слајдовите на Фиоките работат зацврсти ладно валани челик со цинк облож

● Тешка индустриска лизгачка шина, изработена од висококвалитетен ладно валани челик, носивост до 140 КИ

Тежок слајд дизајниран за кујнски кабинет и апликации за суета во бањата Странично монтирање Завртката

Целосно Продолжување 200 фунти Тешка Должност Ослободување на активирањето Цинк Заврши FR5210.Слајд со топ�

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 381г; Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката Г�

* Пошироки и подебели тешки индустриски слајдови : изработени од висококвалитетен ладно валани метален

11 / 2 во челичен ролери Топчести лежишта Уникатно куќиште во стил со задно прилагодување...

Еден сет (2 парчиња) 14 инчи топчести лежишта тастатура или слајд на фиока, проширете на 23 инчи,тежина од 1,3

Structure 3 Набори Структура, Целосна Екстензија Телескопски Фиока Слајдови, Должина Кои Се Движат од 10" до 48

Изведувач пакет со 6 пар на 21 во мека затвори целосна продолжување поткопа слајд Дизајниран за употреба

[Нов дизајн за заклучување] : ќе се заклучи кога е целосно продолжување или затворено што може да ги одрж�

Име На Производот : Лизгачка Врата Ролери; Материјал : Пластика, Метал Боја : Црна, Бела; Големина На Плоча

Стил А, Должина : 84ин, Боја : Двојна врата Прилагодено е : Да Број на модел : JSDMIJS Самостојни материјали : Об�

Име На Производот : Мебел Слајд Песна; Материјал : Метал Тежина : 733г; Содржина На Пакетот : 2 х Мебел Слајд �

Стил А, Должина : 35см (14инч) Прилагодено е : Да Број на модел : 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20инч Самостојни материјали : Об

Скриено Монтирање На Подмачкување : почист, поефикасен изглед што ги прави вашите фиоки да се истакнува�

Scroll