Ново
Аексит Дома Кабинет Кабинет Хардвер Гардероба Плакарот Лизгачка Врата 4 Тркала Ролери Тркач Фиока Слајдови Макара 2 парчиња

Аексит Дома Кабинет Кабинет Хардвер Гардероба Плакарот Лизгачка Врата 4 Тркала Ролери Тркач Фиока Слајдови Макара 2 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 273.76

Име На Производот : Врата Ролери; Материјал : Метал, Пластика. Тежина : 267g; Содржина На Пакетот : 2 x Ролери За Врата, Некои Делови За Инсталирање. Главна Боја : Сребрен Тон,Сина; Димензија : 82 x 25 x 54mm/3" x 1" x 2.1"(L*W*H). Големина на тркалото : 23 x 7mm/0,9 "x 0,28" (D*T); Големина На Плоча : 82 x 23 x 29mm/3" x 0,9"x 1,14" (L*W*H). Големина На Дупка за монтирање : 4мм/0,16". Дизајниран со пластични 4 тркала и метална горна плоча, е погоден за инсталирање.Може да намали повеќе бучава со пластични тркало, е погоден за слајд гардероба врата и плакарот врата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 555гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

Боја : Број 2 Пакетот Вклучува : 1 Подготви слајд тркач.(1 пар) 1 Комплет За Инсталација прозорец.администра

Скриено Монтирање На Подмачкување : почист, поефикасен изглед што ги прави вашите фиоки да се истакнува�

Материјал : СТОМАЧНИ и Стакло, прилично уметнички и стилски Големина : Дијаметар : 1,37 " / 35мм, Висина : 1,1 " /

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 381г; Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката Г�

Стил А, Должина : 84ин, Боја : Двојна врата Прилагодено е : Да Број на модел : JSDMIJS Самостојни материјали : Об�

Силно носење : водич за ладно валани челични тастатури, силна носивост, непречено притискање Мазно : Осу�

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пакетот Вклучува : 4 х Фиока Слајд Забелешка : 1 Поради разликата во светли�

Се користи за замена на оштетени или исчезнати фиоки и водичи Универзален дизајн дрво песна Се користи �

①Шините за лизгање со отворена фиока не бараат рачки на фиоките, туркаат да се отвораат и затвораат, осл

Пакетот Вклучува : 1 Пар х Фиока Слајд 3 Делови, челични топчести лежишта кои нудат помалку бучава при зат

Должина : 8 инчи (182мм) дрвени и челични фиоки, како што се кабинети, кабинети за поднесување мебел, шкафчи�

Комплетот се состои од шини за каросерија (лево + десно), страни (лево + десно), 2 шини (лево + десно), 2 x предн

Карактеристики 1 врата и 3 фиоки со катализиран лак за конверзија обезбедува издржлива завршница отпорн

Изработени од висококвалитетни материјали, тие се и можат да се користат долго време Овие водичи за фио�

Изведувач пакет со 6 пар на 21 во мека затвори целосна продолжување поткопа слајд Дизајниран за употреба

[Нов дизајн за заклучување] : ќе се заклучи кога е целосно продолжување или затворено што може да ги одрж�

[Нов дизајн за заклучување] : ќе се заклучи кога е целосно продолжување или затворено што може да ги одрж�

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 267гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

Име На Производот : Фиока Топката Слајд;Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Големина (Секој) : Преклопете

● Со уред за заклучување : двојно заклучување за да спречите лизгање на фиоката Не треба да се грижите д�

€ Супер голема големина : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 26 / 28 / 30 / 32 / 34 / 36 / 38 / 40инч (150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 5

●Забелешка за инсталација е Погодна За фиоки од 2022 инчи.Просторот помеѓу фиоката и ѕидот на кабинетот т

Материјал : работа зацврстете ладно валани челик со цинк обложена завршница за конструкција на рамката

1 Меко затворање : слајдовите на фиоките се опремени со хидраулични амортизери за да им овозможат на сла�

ТИП : Држачи За Водич За Фиоки За Фиоки За Централна Монтажа, доволно количество за да ги користите и зам�

Овој Производ Е Лесен За Употреба Овој Производ Е Многу Издржлив Овој Производ Е Произведен Во Кина...

Scroll