Ново
Аексит Кабинетот Гардероба Кабинетот Хардвер Пластични Тркала Метал Лизгачка Врата Ролери Сет Фиока Слајдови 2 Пара

Аексит Кабинетот Гардероба Кабинетот Хардвер Пластични Тркала Метал Лизгачка Врата Ролери Сет Фиока Слајдови 2 Пара

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Име на производот : Ролери За Лизгачка Врата; Материјал : Метал, Пластика; Тежина : 124гр. Содржина На Пакетот : 2 Пара Ролери за Лизгачка Врата; Главна Боја : Сребрен Тон, Бел, Црн. Димензија : (Ролери)58х39х14мм/2,3"х1, 5" х0, 55 "(Л*В*Т); Вкупна Големина( Дел Од Вратило) : 58х31х15мм/2,3" х 1,2"х 0,6" (Л*В*Т). Ролери Диа.(Прибл.) : 25мм/1"; Големина На Вратило : 7 х 8мм/0,28 "х 0,3" (Д*Л). Растојание На Центарот На Дупката за монтирање : 18 х 47мм/0,7 "х 1,9" (Л*В); Диа На Планината Дупка. : 4мм/ 0.16". Карактеристики : изработени од метален и пластичен материјал, белото пластично валјак е додаток за гардероба.Со овој ролери за лизгачки врати за мебел, можете полесно и полесно да ја отворите вратата од плакарот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Боја : 20 инчи 500мм Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Тип : Слајд...

[Нов дизајн за заклучување] : ќе се заклучи кога е целосно продолжување или затворено што може да ги одрж�

1 / 8 "страничен клиренс, 1 / 4" горен клиренс, 3 / 16 " долен клиренс Полибаг со држачи за монтирање Ладно валан�

● Точка : Водич Привлече Трак #22794 € Големина : 1 Пакет ● Материјал : Пластика,Метал € Точка Пакет Количин

€Одличен Капацитет На Оптоварување Quide 76mm за подобрување на капацитетот на товарот...

●Забелешка за инсталација е Погодна За фиоки од 2022 инчи.Просторот помеѓу фиоката и ѕидот на кабинетот т

Мравки изработени Од Тежок Дебел Метал Ладно Валани Челик, Со Максимална Носивост од 120 Кг (Еквивалентно

Лоцирајте две хоризонтални линии на позициите за инсталација од двете страни на кабинетот и поправете �

Име на производот : Слајдови За Фиоки Со Топчести Лежишта; Карактеристика : 2 Парчиња, 3пати Мазен Телеско

● Слајдови За фиоки За заклучување И Одвојливи : Овие фиоки може да се заклучат со функција за заклучува

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 555гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

Scroll