Ново
Фиока Слајдови, УРБЕСТ 8 Инчен Целосна Екстензија 3 Дел Топчести Лежишта Странично Монтиран Лизгач За Фиоки За Кујна Во Кабинетот

Фиока Слајдови, УРБЕСТ 8 Инчен Целосна Екстензија 3 Дел Топчести Лежишта Странично Монтиран Лизгач За Фиоки За Кујна Во Кабинетот

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Име на производот : Слајдови За Фиоки Со Топчести Лежишта; Карактеристика : 2 Парчиња, 3-пати Мазен Телескопски Слајд;. Доаѓаат со 2 парчиња 8 инчен 3-дел топчести лежишта фиока слајдови. (Без завртки). Добрите перформанси на механизмот за затворање додаваат скриен клип за полека да ја нацрта фиоката непречено и тивко затворена. Материјал : Ладно валани Челик Со Челични Топчести Лежишта, Пластика; Апликација : кабинети, постаменти за биро и општи фиоки за складирање. Телескопски слајдови за фиоки со челични топчести лежишта, мазен и прецизен слајд, тивко. Лесно се поправа на мебелот. (Без завртки).

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот Вклучува : 1 комплети за биро (погледнете го видеото) Прикажи Шопинг Водич 2 Ве молиме, проверете �

●Материјал : слајдовите на фиоките се изработени од висококвалитетен ладно валани челик, а галванизира

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 763гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 588г; Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката...

Тежок слајд дизајниран за кујнски кабинет и апликации за суета во бањата Странично монтирање...

ИНСТАЛИРАЈТЕ ИЛИ ЗАМЕНЕТЕ ГО ХАРДВЕРОТ за СЛЕДЕЊЕ НА ФИОКИТЕБез разлика дали инсталирате нови фиоки ил

€ Супер голема големина : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 26 / 28 / 30 / 32 / 34 / 36 / 38 / 40инч (150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 5

Име На Производот : Фиока Топката Слајд;Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Големина (Секој) : Преклопете

Висок квалитет, долг работен век : тестот за отворање и затворање на слајдот 100.000 пати кој е издржлив и но

●Меко затворање : водичот за фиоки има функција за амортизација на тампон Кога лизгачот ќе се лизне и ќе

12Инчен долг 3 / 8Инчен широк 13 / 8Инчен висок 3 / 4 продолжување Капацитет од 80 килограми, сет од 2 Од Производ

Скриено Монтирање На Подмачкување : почист, поефикасен изглед што ги прави вашите фиоки да се истакнува�

1 Меко затворање : слајдовите на фиоките се опремени со хидраулични амортизери за да им овозможат на сла�

Повеќе различни пакувања и бои На Задниот Фиока Слајд Метал Монтажа Загради ве молиме кликнете : https : / /

Овој Производ Е Лесен За Употреба Овој Производ Е Многу Издржлив Овој Производ Е Произведен Во Кина Од И

●Забелешка за инсталација е Погодна За фиоки од 2022 инчи.Просторот помеѓу фиоката и ѕидот на кабинетот т

Силно носење : водич за ладно валани челични тастатури, силна носивост, непречено притискање Мазно : Осу�

Тежок слајд дизајниран за кујнски кабинет и апликации за суета во бањата Странично монтирање Завртката

Пакетот Вклучува : 1 Пар х Фиока Слајд 3 Делови, челични топчести лежишта кои нудат помалку бучава при зат

[Нов дизајн за заклучување] : ќе се заклучи кога е целосно продолжување или затворено што може да ги одрж�

Structure 3 Набори Структура, Целосна Екстензија Телескопски Фиока Слајдови, Должина Кои Се Движат од 10" до 48

Изведувач пакет со 6 пар на 21 во мека затвори целосна продолжување поткопа слајд Дизајниран за употреба

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 163g; Содржина На Пакетот : 2pc x Слајд На Фиоката...

Боја : 20 инчи 500мм Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Тип : Слајд Боја : 20 инчи

● Слајдови За фиоки За заклучување И Одвојливи : Овие фиоки може да се заклучат со функција за заклучува

Одликувајќи Се Со Дизајн На Заклучување Спречете лизгање Лесна контрола и безбедна фиксација...

Произведен со врвен материјал, со одлична издржливост и практичност Со доволно клинци за инсталација, н

Комплетот се состои од шини за каросерија (лево + десно), страни (лево + десно), 2 шини (лево + десно), 2 x предн

Scroll