Ново
Насловна хардвер 2710 ладно валани челик дводелни водич железнички дома хотел кабинетот задебелени неми дводелни фиока слајд железнички -

Насловна хардвер 2710 ладно валани челик дводелни водич железнички дома хотел кабинетот задебелени неми дводелни фиока слајд

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 398.24

Боја : 20 инчи 500мм. Самостојни материјали : Обработка на Дрво. Сертификација : НИКОЈ. Тип : Слајд. Боја : 20 инчи 500мм. Самостојни материјали : Обработка на Дрво. Сертификација : НИКОЈ. Тип : Слајд. Специфики на артиклите : самостојни материјали : Дрво Потекло : Континентална Кина Сертификација : Нетип : Слајд Не. : 2710/2709материјал : Ладно валани челик (црс)Опсег на примена : третман На Површината на фиоката : Галванизација/галванизација : Галванизација/галванизација.

За стоката

Слична стока во категоријата

Име На Производот : Фиока Слајд Материјал : Метал.Главна Боја : Сребрен Тон.Функција : 3 Делови.Тежина; 573гр

● Слајдови За фиоки За заклучување И Одвојливи : Овие фиоки може да се заклучат со функција за заклучува

Дел Број : 2 делови; Име На Производот : Слајд На Фиоката Материјал : Метал; Тежина : 273г Содржина На Пакетот

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 381г; Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката Г�

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 555гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

Име На Производот : Фиока Топката Слајд;Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Големина (Секој) : Преклопете

1 Меко затворање : слајдовите на фиоките се опремени со хидраулични амортизери за да им овозможат на сла�

Боја : Број 2 Пакетот Вклучува : 1 Подготви слајд тркач.(1 пар) 1 Комплет За Инсталација прозорец.администра

●Тешка Носивост од индустриско одделение #va2576 серија е 3" проширување и има најголем капацитет на опто

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 267гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

€ Супер голема големина : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 26 / 28 / 30 / 32 / 34 / 36 / 38 / 40инч (150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 5

Пакетот Вклучува : 1 Пар х Фиока Слајд 3 Делови, челични топчести лежишта кои нудат помалку бучава при зат

Вертикално прилагодување до 3 мм (1 / 8") Хоризонтално прилагодување + / 2 мм(5 / 64") Прилагодување на длабочи

Материјал : СТОМАЧНИ и Стакло, прилично уметнички и стилски Големина : Дијаметар : 1,37 " / 35мм, Висина : 1,1 " /

Повеќе различни пакувања и бои На Задниот Фиока Слајд Метал Монтажа Загради ве молиме кликнете : https : / /

[Материјал] : слајдови за фиоки од не ' рѓосувачки челик, тристепени слајдови за исклучување, тампон за ам

Висок квалитет, долг работен век : тестот за отворање и затворање на слајдот 100.000 пати кој е издржлив и но

Лизгачката шина е изработена од ладно валани челик Топчестиот лежиште е флексибилен, бучавата е мала пр

Име на производот : Слајдови За Фиоки Со Топчести Лежишта; Карактеристика : 2 Парчиња, 3пати Мазен Телеско

Цврсто челично вратило на лежиштето, без бучава при отворање и затворање Лизгачкиот материјал е подебе�

●Меко затворање : водичот за фиоки има функција за амортизација на тампон Кога лизгачот ќе се лизне и ќе

①Шините за лизгање со отворена фиока не бараат рачки на фиоките, туркаат да се отвораат и затвораат, осл

Должина : 8 инчи (182мм) дрвени и челични фиоки, како што се кабинети, кабинети за поднесување мебел, шкафчи�

Изведувач пакет со 6 пар на 21 во мека затвори целосна продолжување поткопа слајд Дизајниран за употреба

Scroll