Ново
Мека Блиска Фиока Слајдови 10 Инчен Тешки Фиока Слајдови 2 Парчиња, 1 Пар-USLEIFU Целосна Продолжување Фиока Слајдови Топчести Лежишта Слајдови За Кабинети, 1.18 ФУНТИ Кап

Мека Блиска Фиока Слајдови 10 Инчен Тешки Фиока Слајдови 2 Парчиња, 1 Пар-USLEIFU Целосна Продолжување Фиока Слајдови Топчести

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Лоцирајте две хоризонтални линии на позициите за инсталација од двете страни на кабинетот и поправете ги надворешните фиксни шини за лизгање на хоризонталните линии од двете страни со завртки; (забелешка : позиционирањето од двете страни мора да биде паралелно). Целосно продолжете ја лизгачката шина, притиснете ја внатрешноста на шината за да ја отстраните бравата и извлечете ја за да ја одделите од надворешната фиксна шина;. Поправете ги внатрешните фиксни шини со завртки од двете страни на фиоката, порамнете ги фиксните шини во средината, а потоа лизгајте ги паралелно;. Инсталацијата е завршена. €Функција€Одличен дизајн, со амортизација тампон, процесот на цртање е многу мазен, спречувајќи бучава од пречки при туркање и влечење, и не е лесно да се стиснат рацете. ●Материјал●Слајдови За Фиоки Со Топчести лежишта работа зацврстете ладно валани челик со цинк обложена завршница ќе ви даде прецизна дебелина и мазна површина.Тие се отпорни на абење, тврди и мазни, Не ' рѓосани и отпорни на корозија.Носивост до 100 фунти на pair.It изработен е од задебелена челична плоча, која е потрајна. ①Големина 9,8 инчи/25см должина, 1,7 инчи/44мм ширина.Дебелина на инсталацијата : 13мм. Професионална Апликација : Полица За Стоки,Ормани,фиока што Се користи Во Индустријата,автомат,фиоки за гардероба,фиоки за тастатура,фиоки за кабинети,дрвена или челична фиока,фиоки за алатки итн.Пакетот вклучува пар слајд шини и завртки потребни за инсталација. ●30-годишен работен век● во внатрешноста на шината за лизгање на фиоката со топчести лежишта се користат Две комплети топчиња од цврст челик За да се обезбеди непречено отворање и затворање на лизгачката шина. По тестирањето, бројот на непречено отворање и затворање на лизгачката шина достигна повеќе од 100.000 пати. ●Одлична Услуга По Продажбата● ние се фокусираме на квалитетот и по-услугата. Доколку најдете некаков проблем со квалитетот, слободно контактирајте не, ветуваме решете го додека не бидете задоволни. За вас ќе бидат обезбедени замени или други решенија. Нема ризик.

За стоката

Слична стока во категоријата

1.Висококвалитетни материјали : слајдовите на Фиоките работат зацврсти ладно валани челик со цинк облож

Вертикално прилагодување до 3 мм (1 / 8") Хоризонтално прилагодување + / 2 мм(5 / 64") Прилагодување на длабочи

Неми : Двојните редови топчиња од цврст челик, кои не се лесни за заглавување, туркање и влечење се потив�

● Тешка индустриска лизгачка шина, изработена од висококвалитетен ладно валани челик, носивост до 140 КИ

1 / 8 "страничен клиренс, 1 / 4" горен клиренс, 3 / 16 " долен клиренс Полибаг со држачи за монтирање Ладно валан�

Материјал : слајдот на фиоката е изработен од висококвалитетен ладно валани челик, максимално носечки 45

Комплетот се состои од шини за каросерија (лево + десно), страни (лево + десно), 2 шини (лево + десно), 2 x предн

Име на производот : Фиока Слајдови; Функција : 3пати Мазна Телескопски Слајд Неиспружена Големина : 23 х 4,3

●Тешка Носивост од индустриско одделение #va2576 серија е 3" проширување и има најголем капацитет на опто

①Шините за лизгање со отворена фиока не бараат рачки на фиоките, туркаат да се отвораат и затвораат, осл

Повеќе различни пакувања и бои На Задниот Фиока Слајд Метал Монтажа Загради ве молиме кликнете : https : / /

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 267гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

Должина : 14 инчи350мм канцелариски фиоки, фиоки за компјутерско биро, фиоки за кабинети забелешки : 1 Порад

Материјал : СТОМАЧНИ и Стакло, прилично уметнички и стилски Големина : Дијаметар : 1,37 " / 35мм, Висина : 1,1 " /

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 381г; Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката...

Скриено Монтирање На Подмачкување : почист, поефикасен изглед што ги прави вашите фиоки да се истакнува�

Боја : 20 инчи 500мм Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Тип : Слајд Боја : 20 инчи

Стил А, Должина : 84ин, Боја : Двојна врата Прилагодено е : Да Број на модел : JSDMIJS Самостојни материјали : Об�

Се користи за замена на оштетени или исчезнати фиоки и водичи Универзален дизајн дрво песна...

[Нов дизајн за заклучување] : ќе се заклучи кога е целосно продолжување или затворено што може да ги одрж�

нерѓосувачки челик ХАСП БОЛТ ВРАТА Рентабилно, можете да ги купите овие практични производи по прифатл�

Пакетот Вклучува : 1 комплети за биро (погледнете го видеото) Прикажи Шопинг Водич 2 Ве молиме, проверете �

Scroll