Ново
Водич Привлече Трак #22794

Водич Привлече Трак 22794

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 552.00

● Точка : Водич Привлече Трак #22794. € Големина : 1 Пакет. ● Материјал : Пластика,Метал. € Точка Пакет Количина : 1. ● Земја На Потекло( предмет на промена) : Соединетите држави. 22794 овој комплет за замена на водичот за фиоки содржи делови за поправка до две фиоки : два водичи и четири странични седла. Водичите за замена се изработени од издржлива полиетиленска пластика и многу лесно се инсталираат со вклучените завртки за прицврстување. Заменувањето на скршените водилки на фиоката ќе помогне подобро да се усогласи фиоката овозможувајќи помазно полесно работење. Овие водичи се дизајнирани за употреба со метална патека од 1/8 инчи х 1-5/16 инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата

1.Висококвалитетни материјали : слајдовите на Фиоките работат зацврсти ладно валани челик со цинк облож

Скриено Монтирање На Подмачкување : почист, поефикасен изглед што ги прави вашите фиоки да се истакнува�

Пакетот Вклучува : 1 комплети за биро (погледнете го видеото) Прикажи Шопинг Водич 2 Ве молиме, проверете �

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 381г; Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката...

Име На Производот : Фиока Топката Слајд;Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Големина (Секој) : Преклопете

Дел Број : 2 делови; Име На Производот : Слајд На Фиоката Материјал : Метал; Тежина : 273г Содржина На Пакетот

Тежок слајд дизајниран за кујнски кабинет и апликации за суета во бањата Странично монтирање...

Неми : Двојните редови топчиња од цврст челик, кои не се лесни за заглавување, туркање и влечење се потив�

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пакетот Вклучува : 4 х Фиока Слајд Забелешка : 1 Поради разликата во светли�

[Материјал] : слајдови за фиоки од не ' рѓосувачки челик, тристепени слајдови за исклучување, тампон за ам

ТИП : Држачи За Водич За Фиоки За Фиоки За Централна Монтажа, доволно количество за да ги користите и зам�

Материјал : работа зацврстете ладно валани челик со цинк обложена завршница за конструкција на рамката

Изведувач пакет со 6 пар на 21 во мека затвори целосна продолжување поткопа слајд Дизајниран за употреба

Цврсто челично вратило на лежиштето, без бучава при отворање и затворање Лизгачкиот материјал е подебе�

● Со уред за заклучување : двојно заклучување за да спречите лизгање на фиоката Не треба да се грижите д�

Scroll