Ново
X-DREE 8 Метал 3 Делови Целосна Екстензија Топчести Лежишта Слајд Сребрен Тон 2pcs (8 '' Метал 3 Secciones Екстензија комплетна Родамиенто де болас Дијапозитива тоно платеадо 2p

X-DREE 8 Метал 3 Делови Целосна Екстензија Топчести Лежишта Слајд Сребрен Тон 2pcs (8 '' Метал 3 Secciones Екстензија комплетна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал. Тежина : 555гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фиоки х. Големина на преклопување : 200 х 45 х 13мм/8 "х 1,8" х 0,5 " (Л*В*Т); Главна Боја : Сребрен тон. Карактеристика : 3 Делови; Целосна Продолжена Должина : 40см/16"(Карактеристика : 3 секиони; надолжна екстендида комплетна : 40 см / 16''. Големина на дупка : 9 x 5mm/0,35 "x 0,2"(L*W), 4mm/0,16 "(Dia) (тамањо дел орифио : 9 x 5 mm / 0,35' 'x 0,2' '(L * W), 4mm / 0,16' '(Dia). 8 " Метал 3 Делови Целосна Екстензија Топчести Лежишта Фиока Слајд Сребрен Тон 2pcs3 делови страна монтирање топчести лежишта тивок фиока слајд.Амортизирана карактеристика за намалување на бучавата при подигање.Овој производ има различни апликации во кујни, канцеларија, опрема за продавници, институционални и станбени работи.Опис На Шпански 8' 'Метал 3 Сексионес екстензион комплетна Родамиенто Де болас Дијапозитива тоно платеадо 2pcs Nombre дел продукто : Дијапозитива дел кахон; Материјал : Металпесо : 555g; Контенидо дел пакете : Дијапозитива дел кахон де 2pcs xtamano де плегадо : 200 Х 45 Х 13 Мм / 8' 'Х 1.8' 'х 0.5' '(л * в * Т); Директор На Боја : тоно платеадокарактериста : 3 секции; надолжна екстендида комплетна : 40 См / 16' 'тамањо Дел Орифио : 9 х 5 мм / 0.35' 'х 0.2' '(л * в), 4мм / 0.16' '' (диа).

За стоката

Слична стока во категоријата

Изработени од висококвалитетен ладно валани челик, ширина на надворешната шина : 53мм, ширина на внатреш�

Одликувајќи Се Со Дизајн На Заклучување Спречете лизгање Лесна контрола и безбедна фиксација...

ИНСТАЛИРАЈТЕ ИЛИ ЗАМЕНЕТЕ ГО ХАРДВЕРОТ за СЛЕДЕЊЕ НА ФИОКИТЕБез разлика дали инсталирате нови фиоки ил

Име На Производот : Мебел Слајд Песна; Материјал : Метал Тежина : 733г; Содржина На Пакетот : 2 х Мебел Слајд �

Лизгачката шина е изработена од ладно валани челик Топчестиот лежиште е флексибилен, бучавата е мала пр

Хардверот За монтирање Вклучува : 1 ПАР ПАМЕТЕН СЛАЈД СО ЦЕЛОСНА МОЌНОСТ ЗА МЕКО ЗАТВОРАЊЕ СЛАЈДОВИ ЗА П�

Произведен со врвен материјал, со одлична издржливост и практичност Со доволно клинци за инсталација, н

1.Висококвалитетни материјали : слајдовите на Фиоките работат зацврсти ладно валани челик со цинк облож

ЦВРСТА И ИЗДРЖЛИВА Должина : 48"; Ширина : 76 мм; Дебелина На Производот : 19 мм; Количина : 1 Пар; тешките тобог�

Функционалноста на топчестото лежиште обезбедува непречено, тивко работење Целосното отворање на прод

Повеќе различни пакувања и бои На Задниот Фиока Слајд Метал Монтажа Загради ве молиме кликнете : https : / /

Еден сет (2 парчиња) 14 инчи топчести лежишта тастатура или слајд на фиока, проширете на 23 инчи,тежина од 1,3

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 267гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

Scroll