Ново
DOITOOL 24 парчиња Спална Соба Капак Рачка Врата Бебе Статички Декор Заштита За Домаќинство Заштита На Копчето Чувар

DOITOOL 24 парчиња Спална Соба Капак Рачка Врата Бебе Статички Декор Заштита За Домаќинство Заштита На Копчето Чувар

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

КАПАКОТ НА КОПЧЕТО за БЕБИЊАИзработени Од материјал, еластични и еластични, отпорни на лизгање и против судир, копчето на вратата подобро. РАЧКА НА ВРАТАТА ДЕКОР НА КАПАКОТИзбегнувајте статички електрицитет и студ кога го користите копчето на вратата во студената зима, удобно за употреба. КАПАКОТ на РАЧКАТА за ВЛЕЧЕЊЕ на ВРАТАТА е Еластичен и еластичен, овој капак на рачката нема да биде лесен за деформација, корисен и. Капакот на рачката на вратата е и удобен, може бебето да не ја удри главата и е отпорен на лизгање. Антистатички и анти-судир за да се избегне страдањето на статички електрицитет во зима и рачката на вратата. Список на пакети 8 х рачка на вратата опфаќа Информации За Стоката Рачка За Влечење На Вратата Големина На Капакот : 13.Декор На Капакот На Рачката На вратата Ако вашата постојана грижа е како да ги избегнете вашите деца да удираат од рачката на вратата.Капак на копчето за бебиња-капакот на рачката на вратата е и удобен, може бебето да не ја удри главата и е отпорен на лизгање. 18Х1. 00см/5. - Изработен од материјал, еластичен и растеглив, отпорен на лизгање и против судир, копчето на вратата подобро. - Заштитникот на копчето на вратата е модерен и корисен, разноврсен стил, лесно ги задоволува вашите дневни потреби. - Цврста и добра еластичност, еколошка и без мирис, одлична и сигурна за рачката за влечење на вратата. 31Х1. Оваа обвивка може да се држи подалеку од храна, капе, дамки и врвови на прстите, совршена идеја е ако имате палави деца во куќата! Карактеристики-Материјал : ЕВА. Тоа може деца од судир, и ѕидот на вашата куќа. 50Х3. 18 инчи. - копчето на вратата од повредување на децата и на возраст, електростатско, корисно и едноставно. 00Х3.

За стоката

Слична стока во категоријата

Квалитетен материјал : Комплет од 12 парчиња нежни тркалезни копчиња на вратите, кои се изработени од изд

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

Материјал : Мека ГумаСиликон Вклучени завртки ГардеробаФиока Копче Расадник Декор Копчиња...

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

Специјален Материјал : СТОМАЧНИ+Стакло, Висококвалитетен и не е лесен за исчезнување.И се користат спец�

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИМАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна...

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИМАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна Тие �

Боја : Светло жолта Материјал : Мека ГУМА пвц Дијаметар : 40мм ова мало Меко копче може да има магичен ефек�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Пастелни Копчиња За Фиоки За Виножито : пакетот вклучува 12 комплети силиконски копчиња за виножито за ф�

Лесен за инсталирање Овие Копчиња на кабинетот погодни за фиоки за комоди, кабинети,биро, гардероба и др

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

Содржи 12 ПАРЧИЊА копчиња.Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињат�

Повлекува премиум Фиока : површината на копчето е изработена од фино кристално стакло, а црната тркалез�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Повлекува премиум Фиока : површината на копчето е изработена од фино кристално стакло, а црната тркалез�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Фиока Рачки Овие фиока повлече рачка се направени од издржлив висок квалитет на цинк легура со одличен �

Се користи за кабинет,фиока, комода, гардероби, шкаф, библиотека и така натаму Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУ

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Scroll