Ново
Медиком 5593 Стоматолошки Послужавник Покритие, 8-1/2 Ширина, 12-1 / 4 Должина

Медиком 5593 Стоматолошки Послужавник Покритие, 8-1/2 Ширина, 12-1 / 4 Должина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 414.08

Висок квалитет. Добро извори. Произведени со највисоки стандарди. Земја на потекло : Сад. Медиком е претприемачка, глобална здравствена компанија. Основан Од Роналд рубен во 1988 Година, Г-Дин Рубен останува Главен Извршен Директор на компанијата до ден - денес и продолжува да го носи својот претприемачки нагон и страст во бизнисот заедно со неговиот искусен лидерски тим и тим посветени поединци посветени на обезбедување супериорни искуства на клиентите.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЕФЕКТИВНА ФИЗИЧКА БАРИЕРА : Ракавите На Фиоката Динарекс обезбедуваат физичка бариера помеѓу фиоката и

Практично И Чисто : Лесно се чисти и ја подобрува ефикасноста на работата и заштедува трошоци...

Scroll