Ново
Супер риба Аква Проток 200 Внатрешен Филтер 400Л/Ч

Супер риба Аква Проток 200 Внатрешен Филтер 400Л/Ч

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Овие филтри имаат Лесен систем За чистење за едноставен кл. Стапка на проток на филтер ОД 400 L/H. Резервни касети кои едноставно кликнуваат на своето место (убаво и лесно!). Опис На производот високо квалитетна ставка. Оригинален Производ со Висок квалитет. Оригинален Производ со Висок квалитет. Оригинален Производ со Висок квалитет. Оригиналниот Сет На производи Содржи : 1 x ставка.

За стоката

Слична стока во категоријата

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

Забелешка : овие заменски хепа филтри се погодни само За Рачниот Вакуум Ораимо ОХВ101 АСИН : B09 PLKPNBQ & ASIN : B0 B

АПЛИКАЦИЈА : Овие гел листови се применуваат генерално за промена или филтрирање на бојата на светлинат

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Се користи за набљудување на маглините и ѕвездите за да ја ослабне стимулацијата на светлината и да дод�

Гордо произведен во САД Медиуми : Хартија Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Гордо Произведени во САД Медиуми : ХАРТИЈА Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Опсег на флексибилни Алатки За замена на Филтри и кеси Погоден За ВАКУУМ VCE35 L.Флекс пати рамен филтер на�

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Св405цц длабока небесна камера; ладена астрономска камера во боја; целите за снимање во длабоката вселен�

Опис на производот : Име : Поларизирана леќа Поларизирана подлога на леќи : стакло, компјутер, TAC, акрилни

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микро стакло Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Пр

Направено во Велс Должина на пакетот : 6.0" Ширина на пакетот : 17.0" Висина на пакетот : 24.0" Направено во Велс

Висококвалитетни Суровини,Исплатливи, Ги Намалуваат Трошоците за одржување Директна Замена И Компатиб

Овој сет содржи 6 различни филтри во боја, секој со своја функција, може да ги задоволи вашите различни п�

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Филтри за аспиратор за алуминиумски опсег на алуминиум Компатибилен со модели Брон / Нутон : 97006931, S97006931

Ве молиме, внимателно прочитајте ги следниве упатства пред да купите : ⚙ 【Компатибилност】 HEPA филтер К�

Пронајдете удобност и функционалност во заштитата што ја инспирира желбата да се оди понатаму...

Спецификацијабидејќи дијаметарот на цевката не е соодветен, дали требаше да се замени водоводната цевк

Seachem Лаборатории Плима 110 Замена Пумпа, Моќ Филтер за Аквариуми ДЕЛ ЗА ЗАМЕНА : Оваа пумпа е дизајнирана к

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Добро за резервоари за риби до 75 литри Димензија : 9 "L X 9" W X 15.5 " H стапка На Проток : 265 GPH (1000 L / hr.) 3 Медиуми к�

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

Атлас Копко 1613872000 / 1613865255= Квинси / Вортингтон 6211472350= Боге 5690061661П Квинси 2013400003= Вортингтон 6211472300 / 6211464150 /

Неми вода излез дизајн Пумпа со голем капацитет плус принудна филтер кутија направи подобар резултат н�

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ...

Scroll