Ново
OMNE AIR WF MIPS водород бел / m / 59-61

OMNE AIR WF MIPS водород бел / m / 59-61

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Пронајдете удобност и функционалност во заштитата што ја инспирира желбата да се оди понатаму. Производ го нагласува тенок профил прилагодлив 360â ° FIT System Oprance Опис на производот Без разлика дали е утрото патување или долго време на клубот за викенд, Mips Omne Air WF ве турка да одите понатаму. Оптималната густина на лагер и подебели зони за заштита на јадрото обезбедуваат идеална целосна, повеќенаменска заштита, додека каналите за вентилација и мала тежина инспирирани од нашите наградувани патни велосипедисти за велосипедисти октални и вентрални испорачуваат оптимална удобност и функционалност на подолги возења. Со преземање на целиот пристап на целиот хеммет за создавање на омн-воздухот, шлемот обезбедува супериорни нивоа на удобност, вклопување и перформанси и има голем број на безбедносни системи, вклучително и МИП за засилена заштита на ротационото влијание. Технички детали ја менуваат најновата технологија од специјалистите за заштита на мозокот МИПС ја подобруваат заштитата на ротационото влијание. EPS лагер Лесен лагер за EPS дава оптимизирана заштита. Сертификација JCF овластена компјутерска школка Компјутерската школка го подобрува структурниот интегритет на шлемот. Прилагодливиот 360â ° Одговара на системот за прилагодување 360â ° го олеснува пронаоѓањето на безбедно, удобно вклопување. Гаражата за очи лесно чувајте очила за сонце на кацигата на средното возење. Тенок профил Профилот на потенок на шлемот помага да се намали тежината.

За стоката

Слична стока во категоријата

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Гордо Произведени во САД Медиуми : ХАРТИЈА Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Seachem Лаборатории Плима 110 Замена Пумпа, Моќ Филтер за Аквариуми ДЕЛ ЗА ЗАМЕНА : Оваа пумпа е дизајнирана к

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Модерен дизајн : Целиот скимер е изграден со висококвалитетни црвени и бели фитинзи за цевки...

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Гордо произведен во САД Медиуми : Хартија Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Овој сет содржи 6 различни филтри во боја, секој со своја функција, може да ги задоволи вашите различни п�

Гордо Произведени во САД Медиуми : Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Опис на производот : Име : Поларизирана леќа Поларизирана подлога на леќи : стакло, компјутер, TAC, акрилни

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

АПЛИКАЦИЈА : Овие гел листови се применуваат генерално за промена или филтрирање на бојата на светлинат

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

Одговара : Преглед на пронаоѓачи, фотоапарати, мали рефрактори, опсези за забележување и двогледи; Прона

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

100% Сосема Нова Резервна Единица Не Е Повторно произведен 6 МесециГаранција Ги исполнува Или Надминува О

Scroll