Ново
K&N Filter Air Filter: Зголемете го напојувањето и влечење, засадување, филтер за замена на воздухот: Компатибилен 1996-2019 Citroen/Peugeot/Land Rover/Vauxhall, 33-2119

K&N Filter Air Filter: Зголемете го напојувањето и влечење, засадување, филтер за замена на воздухот: Компатибилен 1996-2019

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање на воздухот е дизајниран да ги зголеми коњските сили и забрзувањето, како и да ги подобри целокупните перформанси на моторот. Солидна конструкција : K 2014-2020 Peugeot партнер; 2015-2019 Citroen C-Elysee; 2016-2019 Citroen C3 III; 2018-2019 Citroen C4 Space Tourer; 2015-2019 DS DS4; 2015-2019 DS DS5; 2016-2019 Peugeot Expert; 2016-2019 Toyota Proace II; 2015-2018 Цитроен Бернлиго; 2017-2018 Citroen C3 Aircross; 2014-2018 Citroen C4 кактус; 2015-2018 Citroen C4 II; 2015-2018 Citroen C4 Picasso; 2016-2018 Citroen Scompty; 2016-2018 Citroen Space Tourer; 2017-2018 Opel Crossland X; 2017-2018 година Опел Грандленд Х; 2015-2018 Peugeot 2008; 2015-2018 Peugeot 208; 2014-2018 Peugeot 308; 2014-2018 Peugeot 508; 2016-2018 Peugeot Traveler; 2017-2018 Vauxhall Crossland X; 2017-2018 година Грандленд Воксхал Х; 2015-2017 Citroen C3 Picasso; 2015-2017 Citroen DS3; 2015-2017 Citroen DS4; 2015-2017 Citroen DS5; 2014-2017 Peugeot 3008; 2015-2016 Citroen C3 II; 2014-2015 Peugeot 5008; 2011-2014 година Голем wallид лебди H6; 1999-2004 Land Rover Discovery; 2002-2004 Land Rover Discovery II; 1997-2002 Land Rover Range Range; 1996-2002 Land Rover Range Range Rover II Cross Reference : 1 A Прва A63205; AC Delco A2965 C; Алко MD8794; Лаборатории на шампиони. AF7989; Citroen 98012348680; Citroen 9802348680; Comline EAF947; Coopers PA7305; DS 98012348680; DS 9802348680; Fiaam PA7305; Fram CA12034; Knecht LX3987; Land Rover ESR4238; Luber-Finer AF7989; Mahle LX3987; Mann-Hummel C24017; Mann-Hummel C25146; Mecafilter ELP9451; Mobil AF7989; Muller PA3205; Опел 3639671; Peugeot 9802348680; Премиум чувар PA5381; Purepro A5381; Purflux A1792; Purolator A45381; Repco RAF223; Ryco A1509; Услуги Шампион AF5381; STP SA8295; Toyota SU001 A3798; Valvoline VA347; Vauxhall 3639671; Ворнер WAF7989; Wesfil WCA8228; Wix 46798.

За стоката

Слична стока во категоријата

Супериорна заштита на моторот Филтрите за воздушен пат на премиум чувари филтрираат 99% од влезниот воз�

1 Замена на средства за чистење на стилот на канистер за хифром за понови чекани со чистач на воздух во с�

Тип на производ : Филтер за воздух на моторот Димензии на пакетот : 8.382 cm L x23.622 cm W x27.686 cm H Земја на потекло :

Нарачката вклучува : 2 x Елемент на филтер за воздух Компатибилен со моделите Кавасаки : Prairie 700 KVF700 A 4x4 200420

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Замена на ROP Shop (пакет од 2) Внатрешен внатрешен филтер : Висина : 6 11 / 16 " Внатрешен дијаметар : 1 5 / 16" Надвор�

Идеална замена ова куќиште за филтрирање на воздухот одговара на оригиналниот дел на наведените годин�

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

Го заменува Дел #'S : J381445000, J38144500000, J101441701, J10144170100, J101441700, J10144170000, 8 R4 2456000, 8 R4245600000, 8 F32546000, 8 F3254600000, BPR4 ES...

Компатибилен со Toyota Highlander 3.3 L Hybrid 20062010 LexRX400 H 3,3 L Хибриден 20062008 Ги заменува Fram CA10257, Purolator A25804, Toyota 1780120050, 1780

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Завитката за сушење, сина, обичај Овој производ го обвиткува вашиот филтер за воздух со дополнителен пр�

[Применливи модели] : Филтерот за воздух се вклопува за повеќето од 6,5 HP GX160 GX200 196 CC 420 CC Predator 212 CC 173cc мини ве

100% сосема нова единица за задниот дел Не се воспоставени од производство 6 месециводство Ги исполнува и�

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Име на производот : пригушувач на компресор за воздух; Содржина на пакет : 1 x придушувач на компресор за в

Компатибилен со Ford Freestar 3.9 L 20042007, Thunderbird 3.9 L 20022005, Freestar 4.2 L 20042007 Lincoln LS 3.9 L 20002006, LS 3.0 L 20002005 Jaguar SType 3.0 L 20002002, STyp

Се вклопува за модели на микроквие 3600 и 4000 генератори Се вклопува за Onan GAS RV Cummins Generator 4000 4 KW микролит микр

Го подобрува протокот на воздух за подобри перформанси и забрзување Претходно подмачкан, перат / еднокр

Инсталирајте брзо и лесно Инженерство со високи перформанси Откријте нови нивоа на перформанси во возе

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на

ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух о

【Директна замена за оригинал】 Нашиот филтер за воздух MOCW дизајниран и произведен според стандардот за

Компатибилност : Филтер за воздух за замена на моторот за (Hyundai Elantra 20172020), (Elantra GT 20182020), (Kona 20182020), (Kia Forte 201920

Scroll