Ново
K&N Filter Air Filter: Зголемете го напојувањето и влечење, засадување, филтер за замена на воздухот: Компатибилен 1996-2019 Citroen/Peugeot/Land Rover/Vauxhall, 33-2119

K&N Filter Air Filter: Зголемете го напојувањето и влечење, засадување, филтер за замена на воздухот: Компатибилен 1996-2019

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање на воздухот е дизајниран да ги зголеми коњските сили и забрзувањето, како и да ги подобри целокупните перформанси на моторот. Солидна конструкција : K 2014-2020 Peugeot партнер; 2015-2019 Citroen C-Elysee; 2016-2019 Citroen C3 III; 2018-2019 Citroen C4 Space Tourer; 2015-2019 DS DS4; 2015-2019 DS DS5; 2016-2019 Peugeot Expert; 2016-2019 Toyota Proace II; 2015-2018 Цитроен Бернлиго; 2017-2018 Citroen C3 Aircross; 2014-2018 Citroen C4 кактус; 2015-2018 Citroen C4 II; 2015-2018 Citroen C4 Picasso; 2016-2018 Citroen Scompty; 2016-2018 Citroen Space Tourer; 2017-2018 Opel Crossland X; 2017-2018 година Опел Грандленд Х; 2015-2018 Peugeot 2008; 2015-2018 Peugeot 208; 2014-2018 Peugeot 308; 2014-2018 Peugeot 508; 2016-2018 Peugeot Traveler; 2017-2018 Vauxhall Crossland X; 2017-2018 година Грандленд Воксхал Х; 2015-2017 Citroen C3 Picasso; 2015-2017 Citroen DS3; 2015-2017 Citroen DS4; 2015-2017 Citroen DS5; 2014-2017 Peugeot 3008; 2015-2016 Citroen C3 II; 2014-2015 Peugeot 5008; 2011-2014 година Голем wallид лебди H6; 1999-2004 Land Rover Discovery; 2002-2004 Land Rover Discovery II; 1997-2002 Land Rover Range Range; 1996-2002 Land Rover Range Range Rover II Cross Reference : 1 A Прва A63205; AC Delco A2965 C; Алко MD8794; Лаборатории на шампиони. AF7989; Citroen 98012348680; Citroen 9802348680; Comline EAF947; Coopers PA7305; DS 98012348680; DS 9802348680; Fiaam PA7305; Fram CA12034; Knecht LX3987; Land Rover ESR4238; Luber-Finer AF7989; Mahle LX3987; Mann-Hummel C24017; Mann-Hummel C25146; Mecafilter ELP9451; Mobil AF7989; Muller PA3205; Опел 3639671; Peugeot 9802348680; Премиум чувар PA5381; Purepro A5381; Purflux A1792; Purolator A45381; Repco RAF223; Ryco A1509; Услуги Шампион AF5381; STP SA8295; Toyota SU001 A3798; Valvoline VA347; Vauxhall 3639671; Ворнер WAF7989; Wesfil WCA8228; Wix 46798.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 Замена на средства за чистење на стилот на канистер за хифром за понови чекани со чистач на воздух во с�

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од �

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Го заменува Дел #'S : J381445000, J38144500000, J101441701, J10144170100, J101441700, J10144170000, 8 R4 2456000, 8 R4245600000, 8 F32546000, 8 F3254600000, BPR4 ES...

Апликација : Kubota KX0404 Mini багер Вклучени филтри : 1 филтер за воздух Outer RD15842270 1, Внатрешен / елемент на филт�

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Име на производот : пригушувач на компресор за воздух; Содржина на пакет : 1 x придушувач на компресор за в

Гордо произведен во САД Медиуми : Хартија Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произве�

Оружје r тајно оружје 4 инчи за замена на влезот на влезот на воздухот во црна боја За внес на излез со диј

20162021 C63 AMG W205 Серија V8 4.0 L (Filters Reqs 2 Filters) 20152021 C63 AMG S W205 Серија V8 4.0 L (Filters Reqs 2 филтри) 20162018 G550 W463 Series V8 4.0 L (Filters R

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

Замена на ROP Shop (пакет од 2) Внатрешен внатрешен филтер : Висина : 6 11 / 16 " Внатрешен дијаметар : 1 5 / 16" Надвор�

Компатибилен со Toyota Highlander 3.3 L Hybrid 20062010 LexRX400 H 3,3 L Хибриден 20062008 Ги заменува Fram CA10257, Purolator A25804, Toyota 1780120050, 1780

ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух о

Име на дел : Воздушен флитер Број на дел : B105006 Замена за Доналдсон Ер Флитер Нов задник Ако имате какви би

Големина на влечење на леќата за летање : 24мм х 27мм Замена на алатката за поправка на статорот за влечење

Scroll