Ново
Филтерот за воздух одговара на компресорот за воздух Фушинг

Филтерот за воздух одговара на компресорот за воздух Фушинг

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Директно замена и компатибилност на производот 100% . Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing. Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување. Директно замена и компатибилност на производот 100% . Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing. Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување. Контактирајте го Mako Airtek : (1). Ако има некој проблем, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден. (не вклучувајќи ги државните празници) (2). Работно време : од понеделник до петок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Идеална замена ова куќиште за филтрирање на воздухот одговара на оригиналниот дел на наведените годин�

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Гордо произведен во САД Медиуми : Микро стакло Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Компатибилен со Toyota Highlander 3.3 L Hybrid 20062010 LexRX400 H 3,3 L Хибриден 20062008 Ги заменува Fram CA10257, Purolator A25804, Toyota 1780120050, 1780

Го заменува Дел #'S : J381445000, J38144500000, J101441701, J10144170100, J101441700, J10144170000, 8 R4 2456000, 8 R4245600000, 8 F32546000, 8 F3254600000, BPR4 ES...

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Тип на производ : Филтер за воздух на моторот Димензии на пакетот : 8.382 cm L x23.622 cm W x27.686 cm H Земја на потекло :

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од �

100% сосема нова единица за задниот дел Не се воспоставени од производство 6 месециводство Ги исполнува и�

20162021 C63 AMG W205 Серија V8 4.0 L (Filters Reqs 2 Filters) 20152021 C63 AMG S W205 Серија V8 4.0 L (Filters Reqs 2 филтри) 20162018 G550 W463 Series V8 4.0 L (Filters R

Супериорна заштита на моторот Филтрите за воздушен пат на премиум чувари филтрираат 99% од влезниот воз�

【Универзално】 : Достапно во мали и големи димензии, универзалното одговара на повеќето цилиндрични фи�

Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM Болдвин е лидер во индустријата во тешки филтри...

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Бош Оригинален производител Оригинален производител Bosch Air Filter Car F026400382 Bosch Automotive Air Filters го заштитува мо

Компатибилност : Филтер за воздух за замена на моторот за (Hyundai Elantra 20172020), (Elantra GT 20182020), (Kona 20182020), (Kia Forte 201920

Се вклопува за модели на микроквие 3600 и 4000 генератори Се вклопува за Onan GAS RV Cummins Generator 4000 4 KW микролит микр

ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух о

Сериозните ентузијасти се свртуваат кон нас затоа што нашите перформанси го надградуваат тоа што ги на�

Замена на филтерот за воздух на моторот Pathfinder 2006 Заштитете го вашиот мотор од нечистотија, прашина и одр

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на

Апликација : Kubota KX0404 Mini багер Вклучени филтри : 1 филтер за воздух Outer RD15842270 1, Внатрешен / елемент на филт�

Композитниот материјал е одличен при запечатување Се користи на избрани модели на M18, M20, KT17, KT19, KT21...

1 Замена на средства за чистење на стилот на канистер за хифром за понови чекани со чистач на воздух во с�

Гордо произведен во САД Медиуми : Хартија Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произве�

Доналдсон Powercore Филтрација Технологија Со Ултра Веб Нано Влакна Прирабница ПРОЕКТ 5.0" База од 6.0" Врвот о�

Компатибилен со Ford Freestar 3.9 L 20042007, Thunderbird 3.9 L 20022005, Freestar 4.2 L 20042007 Lincoln LS 3.9 L 20002006, LS 3.0 L 20002005 Jaguar SType 3.0 L 20002002, STyp

Големина на влечење на леќата за летање : 24мм х 27мм Замена на алатката за поправка на статорот за влечење

Scroll