Ново
MOCW Blue 7082265 Air Filter Fit For 2018 2019 2020 2021 Polaris Ranger 1000, Ranger Crew XP 1000, Ranger XP 1000

MOCW Blue 7082265 Air Filter Fit For 2018 2019 2020 2021 Polaris Ranger 1000, Ranger Crew XP 1000, Ranger XP 1000

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 287.84

【Директна замена за оригинал】- Нашиот филтер за воздух MOCW дизајниран и произведен според стандардот за квалитет на OEM, ист квалитет и материјал до оригинал, но цената е само дел од OEM One. 100% тест пред да заминете од фабриката. 【Заменете го бројот на делот OE】- Заменете го за OE # 7082265 филтер за воздух. 【Компатибилност】- Поставете за 2018 2019 2020 2021 Polaris Ranger 1000 /Ranger XP 1000 /Ranger Crew XP 1000 (сите модели). 【Материјал и функција】- специјална филтерска хартија, гума. Овој филтер за воздух е дизајниран специјално за вашиот мотор Polaris, одлична филтрација, обезбедува филтер со високи перформанси без остатоци од нечистотија и вода. 【Гаранција и услуга】- Ние нудиме 24 часа услуга и 365 дена гаранција (враќање за нова замена), 30 дена пари назад Гуарит. 【Директна замена за оригинал】- Нашиот филтер за воздух MOCW дизајниран и произведен според стандардот за квалитет на OEM, ист квалитет и материјал до оригинал, но цената е само дел од OEM One. 100% тест пред да заминете од фабриката. 【Заменете го бројот на делот OE】- Заменете го за OE # 7082265 филтер за воздух. 【Компатибилност】- Поставете за 2018 2019 2020 2021 Polaris Ranger 1000 /Ranger XP 1000 /Ranger Crew XP 1000 (сите модели). 【Материјал и функција】- специјална филтерска хартија, гума. Овој филтер за воздух е дизајниран специјално за вашиот мотор Polaris, одлична филтрација, обезбедува филтер со високи перформанси без остатоци од нечистотија и вода. 【Гаранција и услуга】- Ние нудиме 24 часа услуга и 365 дена гаранција (враќање за нова замена), 30 дена пари назад Гуарит. Air Filter го замени OE # 7082265. се вклопува за Polaris : за 2018 2019 Ranger XP 1000 EPS за 2018 2019 2019 Ranger XP 1000 EPS High Lifter Edition за 2018 2019 година Ranger XP 1000 EPS Northstar HVAC Edition за 2019 Ranger XP 1000 EPS Premium за 2019 Ranger XPP 20 -годишнина од ЕПС за 2019 година Ranger Crew XP 1000 EPS за 2019 Ranger Crew XP 1000 EPS High Lifter Edition за 2019 Ranger Crew XP 1000 EPS Northstar HVAC Edition за 2019 Ranger Crew XP 1000 EPS Premium за 2019 Ranger Crew XP 1000 EPS 20 -годишнина за 2020 година за 2020 за 2020 2021 Ranger XP 1000 Premium за 2020 2021 Ranger XP 1000 Edition High Ligter за 2020 Ranger XP 1000 Northstar Edition за 2020 2021 Ranger XP 1000 Texas Edition за 2020 2021 Ranger Crew XP 1000 Edition High Lifter Edition за 2020 Ranger Crew XP 1000 EPS Northstar Edition за 2020 2021 Ranger Crew XP 1000 Texas Edition за 2020 2021 Ranger Crew XP 1000 Премиум за 2020 2021 Ranger 1000 за 2020 2021 Ranger 1000 EPS за 2020 2021 Ranger 1000 Premium за 2020 2021 Ranger Crew 1000 EPS for 2021 RANGER XP 1000 Northstar Edition Trail Boss for 2021 RANGER XP 1000 Trail Boss for 2021 RANGER XP 1000 Northstar Ultimate for 2021 RANGER XP 1000 Northstar Premium for 2021 RANGER Crew XP 1000 Northstar Edition Trail Boss for 2021 RANGER Crew XP 1000 Trail Boss for 2021 Ranger Crew XP 1000 Northstar Ultimate за 2021 Ranger Crew XP 1000 Northstar Premium Една цела година на гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Универзално】 : Достапно во мали и големи димензии, универзалното одговара на повеќето цилиндрични фи�

Намалена економичност на горивото Го снабдува најчистиот можен воздух со најмалку ограничување на про�

Супериорна заштита на моторот Филтрите за воздушен пат на премиум чувари филтрираат 99% од влезниот воз�

Компатибилен со Toyota Highlander 3.3 L Hybrid 20062010 LexRX400 H 3,3 L Хибриден 20062008 Ги заменува Fram CA10257, Purolator A25804, Toyota 1780120050, 1780

Име на производот : пригушувач на компресор за воздух; Содржина на пакет : 1 x придушувач на компресор за в

1 Замена на средства за чистење на стилот на канистер за хифром за понови чекани со чистач на воздух во с�

Овозможува мотор чист воздух за максимална ефикасност и моќност Отстранува нечистотии од воздухот...

Замена на филтерот за воздух на моторот Pathfinder 2006 Заштитете го вашиот мотор од нечистотија, прашина и одр

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

Доналдсон Powercore Филтрација Технологија Со Ултра Веб Нано Влакна Прирабница ПРОЕКТ 5.0"...

Гордо произведен во САД Медиуми : Микро стакло Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Про

Компатибилност : Филтер за воздух за замена на моторот за (Hyundai Elantra 20172020), (Elantra GT 20182020), (Kona 20182020), (Kia Forte 201920

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од �

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

Филтрацијата Cummins обезбедува решение за вентилација на картерот што ја намалува вашата опрема за работ�

Големина на влечење на леќата за летање : 24мм х 27мм Замена на алатката за поправка на статорот за влечење

До 99% ефикасно при елиминирање на издувните гасови и други фаул мириси Активиран јаглерод Заменете само

Гордо произведен во САД Медиуми : Хартија Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Тип на производ : Филтер за воздух на моторот Димензии на пакетот : 8.382 cm L x23.622 cm W x27.686 cm H Земја на потекло :

Сериозните ентузијасти се свртуваат кон нас затоа што нашите перформанси го надградуваат тоа што ги на�

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

Делови бр.# 02 E305051 C 02 E321371 E 365 дена гаранција Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не Дело�

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на

Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM Болдвин е лидер во индустријата во тешки филтри Baldwin F

Гордо произведен во САД Медиуми : Хартија Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произве�

Scroll