Ново
Нови капаци на нови надворешни жици за 14 О.Д. x 4 високи филтри за воздух, црвен пред-филтер, 411-334,411-384,18-11405,18-11425,18-21402,18-31404, компатибилен со доцните модели, модифицирани

Нови капаци на нови надворешни жици за 14 О.Д. x 4 високи филтри за воздух, црвен пред-филтер, 411-334,411-384,18-11405,18-11425,18-21402,18-31404,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Сосема нови капаци на црвени надворешни облеки, една (1) броја, компатибилен со 14 "дијаметар x 4" високи филтри за воздух (дел од надворешната облека Дел # 10-1002-03). Ова не го вклучува самиот филтер за воздух, само капакот на надворешната облека. Карактеристики : дизајнирани да одговараат на 14 "O.D. X 4" Thall Air Filters Оваа надворешна облека одговара на следниве филтри : Southwest Speed ​​# 411-334> Southwest Speed ​​# 411-384> # 18-11405> # 18-11425> # 18-21402> # 18-31404>, како и секој круг 14-тина „О.Д. x 4“ висок филтер. Еластичното завојување го прави вклопувањето за вклопување обезбедува дополнителна заштита од остатоци од нечистотија и воздушно во воздухот без ограничување на протокот на воздухот ефикасно да ги фати остатоци од филтерот за филтрирање на полиестерската ткаенина, овие се користат во многу различни апликации, вклучително и доцниот модел, модифициран, уличен фонд, бомбаш, улица/лента , Hotешка шипка, улична шипка и може дури и да се користи за да се облекува вашиот дневен возач. Сосема нови капаци на црвени надворешни облеки, едно (1) броење, компатибилен со 14 "дијаметар x 4" високи филтри за воздух (дел од надворешните облека Дел # 10-1002-03) Ова не го вклучува самиот филтер за воздух, само капакот на надворешната облека. Карактеристики : Наменето да одговара на 14 "O.D. X 4" Thall Air Filters Оваа надворешна облека одговара на следниве филтри : Southwest Speed ​​# 411-334 Southwest Speed ​​# 411-384 Southwest Speed ​​# 411-334 Southwest Speed ​​# 411-384 # 18-11405 # 18-11425 # 18-21402 # 18-31404, како и секоја рунда 14 "О.Д. x 4" Еластичното завојување на филтерот што го прави вклопувањето, обезбедува дополнителна заштита од остатоци од нечистотија и воздушно во воздухот, без ограничување на протокот на воздухот ефикасно да ги фати остатоците што ги продолжува филтерот за миење на филтерот Полиестерска ткаенина Овие се користат во многу различни апликации, вклучувајќи доцна модел, модифициран, уличен фонд, бомбардер, улица/лента, топла шипка, улична шипка, па дури и може да се користи за облекување на вашиот дневен возач.

За стоката

Слична стока во категоријата

Компатибилност : Филтер за воздух за замена на моторот за (Hyundai Elantra 20172020), (Elantra GT 20182020), (Kona 20182020), (Kia Forte 201920

До 99% ефикасно при елиминирање на издувните гасови и други фаул мириси Активиран јаглерод...

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

【Директна замена за оригинал】 Нашиот филтер за воздух MOCW дизајниран и произведен според стандардот за

Бош Оригинален производител Оригинален производител Bosch Air Filter Car F026400382 Bosch Automotive Air Filters го заштитува мо

Најдобар квалитет : Овој пригушувач на внес на воздух за надворешна нишка е изработен од висококвалитет

Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM Болдвин е лидер во индустријата во тешки филтри...

Делови бр.# 02 E305051 C 02 E321371 E 365 дена гаранција Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не Дело�

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од �

Замена на ROP Shop (пакет од 2) Внатрешен внатрешен филтер : Висина : 6 11 / 16 " Внатрешен дијаметар : 1 5 / 16" Надвор�

Компатибилен со Kawasaki KDX200 19892006 / KDX220 R 19972005 / KDX250 19911994 / KLX250 S 20062007, 20092014 / KLX300 R 19972010 Компатибилен со Kawasaki

Го заменува Дел #'S : J381445000, J38144500000, J101441701, J10144170100, J101441700, J10144170000, 8 R4 2456000, 8 R4245600000, 8 F32546000, 8 F3254600000, BPR4 ES...

Гордо произведен во САД Медиуми : Микро стакло Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Про

Име на производот : пригушувач на компресор за воздух; Содржина на пакет : 1 x придушувач на компресор за в

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

[Применливи модели] : Филтерот за воздух се вклопува за повеќето од 6,5 HP GX160 GX200 196 CC 420 CC Predator 212 CC 173cc мини ве

Идеална замена ова куќиште за филтрирање на воздухот одговара на оригиналниот дел на наведените годин�

Scroll