Ново
Suzuki OEM Filter Oil Filter GSXR Булевар Хајабуза Кингкед Ајгер Vstrom 16510-07J00

Suzuki OEM Filter Oil Filter GSXR Булевар Хајабуза Кингкед Ајгер Vstrom 16510-07J00

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 208.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Официјален производ Сузуки. Број на дел : 16510-07 J00. Fit Model Fit : Сите вртења на Suzuki на филтерот!. Користете ги фабричките делови за замена на Сузуки за најдобра вредност и специфичен квалитет на возилото. Само делови за замена на Suzuki OEM ги препорачува компанијата Suzuki Motor. Официјален производ Сузуки. Број на дел : 16510-07 J00. Fit Model Fit : Сите вртења на Suzuki на филтерот!. Користете ги фабричките делови за замена на Сузуки за најдобра вредност и специфичен квалитет на возилото. Само делови за замена на Suzuki OEM ги препорачува компанијата Suzuki Motor. Сите делови на Сузуки се поддржани од фабричка ограничена гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата

Замена за OE број 11421736674; Погоден за BMW 540i 4.4 L E39 19972003; за BMW 740i 740 IL 750 IL 4.4 L E38 19952001; за BMW M5 5.0 L E39 20002003; за BMW X5 4.4 L

Нов филтер за масло за надворешно масло Компатибилен со Јамаха и Меркур Го заменува следниот дел #'S : Yamaha

Докажана заштита до 10,000 милји Инженерски за употреба со конвенционално или синтетичко моторно масло...

Адаптерот за филтрирање на масло JAGG со термостат, за Sportser достапен одделно Задолжително за инсталација

Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM Болдвин е лидер во индустријата во тешки филтри Baldwin F

Тип на филтер : Вметнување на филтер Вметнат дијаметар [mm] : 42,5 Внатрешен дијаметар [mm] : 32...

Компатибилен со Ford Edge 2 7 L 20152019, Ford F150 2 7 L 20152018, Ford Fusion 2 7 L 20172019, Ford Mustang 5 2 L 2018, Lincoln Continental 2 7 L 20172018, Lincoln Continental

Докажана заштита до 10,000 милји Инженерски за употреба со конвенционално или синтетичко моторно масло По

Пакетот вклучува : 2*филтер за масло Замена за : BOBCAT 3974113, 6657635; BOMAG 0574243 A; CaseIH 1275229 C1; CaterPillar 1146934, 1200664; GEHL 54894

100% нови и направени со највисок квалитет на достапни, стабилни карактеристики, голема сигурност...

Идеална замена Ова капаче за одводнување на куќиштето на филтерот за масло одговара на вклопувањето и �

Погодно за сите спецификации на нафтата Овозможува максимална ефикасност и спречува предвремено затну

Црево за сепаратор на нафта капакот на внесот на сепараторот за масло Дел # 11157556838 Производител : Rean Automoti

Scroll