Ново
Фенси Аквариум Чување Црна Нараквица Со Затворач За Лизгање, Не Зборувај Со мене. Јас Сум Аквариум Чување, Присутни За Пријатели, Смешни Подароци од

Фенси Аквариум Чување Црна Нараквица Со Затворач За Лизгање, Не Зборувај Со мене. Јас Сум Аквариум Чување, Присутни За Пријатели,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 595.20

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум. Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица има должина од приближно 23 сантиметри и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на секој зглоб од 2019-тите. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за давање подароци. Значајна црна врежана нараквица од Нерѓосувачки челик за Чување Аквариум. Ова е посебен подарок за Чување Аквариум, кој може да го земе каде и да оди. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, синови или момчиња. Издржлив и модерен, ова го прави совршениот моден додаток.

За стоката

Слична стока во категоријата

Био филтерот за аквариум е одлична интеракција помеѓу воздухот и водата и размената на гасови.Биотопчи�

Лагуна тркалезна корпа за садење е лесен и удобен начин за ставање растенија во езерца Одговара На Филт�

ПАКЕТ И ЗАЧУВАЈ : овој пакет содржи : 3 пакувајте Фина Мрежеста Медиумска Торба 8 "х 12", 1 Премиум Активиран

Содржи една (1) АПИ НИТРАЗОРБ големина 6 Аквариум Канистер Филтрација Торбичка 1 Брои Торба...

Во средината на медиумот за филтрирање на биолошката колона има шуплина, може да обезбеди анаеробна сре

Име На Производот : Биохемиски Филтер Сунѓер Материјал : Сунѓер Боја : Црна Големина : 10,9 x 11,8 cm / 4,3 "x 4,6"(HD)..

Клоркил е регенератор специјално дизајниран за отстранување на хлор и други активни халогени, како што

●СОВРШЕНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА ● ако од која БИЛО причина не сте целосно задоволни од купувањето или н�

Пластичен Прстен Со Дијаметар Од 4 Инчи, Кратка Торба Од 9 Инчи Филтер чорапите се изработени од ВИСОКОКВ

Лесно за составување Се користи за филтрирање на виното Одговара на супер Авион (не е вклучен) Димензии �

5 Килограми Биохом Стандард Медиуми, Аквариум Био Филтер Медиуми Големина на медиумот : 1,5 инчи х 0,3 инчи �

МЕДИУМСКА ТОРБА ЗА ФИЛТЕР ЗА АКВАРИУМ СО ВИСОК ПРОТОК : оваа 3х8" мрежеста филтер торба одговара за повеќ�

Апи Нитра зорб торбичка, аквариум филтрација медиуми, големина 6, 12 пакет Може да се стави во задниот дел

Совршен за користење на цевката за враќање во резервоарот Филтер чорапот е направен од висококвалитете

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, �

Ова е одлична декорација за засаден резервоар или резервоар за ракчиња Создадете своја топка од мов и �

Погоден само за мали резервоари за вода Долната вшмукувачка чаша е фиксирана на дното на резервоарот за

Може да се исплакне за повеќе повторни употреби Тоа е добар биолошки филтер материјал Густата форма го �

Био Медиуми за професионално одделение за домашни аквариуми; се користи во сите наши резервоари за одрж

3 3филтер пакувања На биоЈаглерод филтер касети Замена касети за сите 3 Марина Тенок Филтер Модели...

Хемиски филтер медиуми со две уникатни страни за филтрирање кои се комбинираат за да обезбедат темелна

Во голема мера ја подобрува филтрацијата Одговара На Коцка За Вода 10,15,20 Морски 35.1, Морски 45.2, Полуостров

Внатрешната Лента За Прскање Со Филтер За Внатрешна Моќност Акваел Турбо 500 е за за Акваел Пат Мини, Аква

Ја Прави Водата Чиста,високо ефикасен филтер за отстранување на боите и мирисите на остатоците, ја прав�

Замена На Работното Коло За Филтерот За Напојување Акваклеар 110 Единствениот подвижен дел на акваклеар

КАРАКТЕРИСТИКИпамучниот капак е прикачен на филтерот, филтерот за аквариумски сунѓер спречува остатоц

Силна Компатибилност : бројот на кодот на нашиот кертриџ за филтер за аквариум е Л, а специфичната голем�

Флувал Садење Слој И Растенијата Растат Пакет стимулира силен раст аквариум растенијата Флувалниот Сл�

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, �

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, �

Scroll