Ново
Јонтек Професионален Салон Хауба Фен 900W Ѕид Монтирани Замав Рака Качулка Коса Сушење Опрема, Со Прилагодливи Висина време &засилувач; Контрола На Температурата За

Јонтек Професионален Салон Хауба Фен 900W Ѕид Монтирани Замав Рака Качулка Коса Сушење Опрема, Со Прилагодливи Висина време

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

●Флексибилна Нишалка За Нишалка ● раката за нишање на фен за коса со качулка може да се прошири на 60 инчи од ѕидот. Кога ќе завршите со сушење на косата, можете да ја турнете раката поставена на ѕид назад кон ѕидот за заштеда на простор. ●Прилагодлива Температура Прилагодлива Температура од 40€ (104w) до 70 qu(158e). ●Дури И Ефект На Греење ● грејниот елемент од нерѓосувачки челик 900w може да достигне совршена температура за кратко време. Нашиот професионален фен за коса монтиран на ѕид има напреден ротирачки обратен дизајн на проток на воздух што овозможува протокот на воздух да навлезе во внатрешноста на косата за рамномерно загревање и подобра нега на коса. ●Аспиратор Што може да се одвојува, Горниот дел од аспираторот може да се отвори за лесно ракување. Ротирачкиот дизајн го прави погодно менувањето на насоките за време на процесот на фризерство. Овој фен за коса со качулка може да се користи за сушење на косата, нега на коса, боење, пермирање и стилизирање на косата, совршен за домашна употреба и професионален фризерски салон. ●Забелешка : производот ќе биде испорачан и испорачан одделно во 2 пакети, кои обично не можат да пристигнат во исто време. Вклучени се сите додатоци потребни за инсталација. Овој фен за коса на ѕид треба да се инсталира на бетонски ѕидови и да му треба доволно простор бидејќи продолжената должина на раката е 60". Нашиот професионален фен за коса монтиран на ѕид има напреден постојан дизајн на проток на воздух спротивно од стрелките на часовникот кој овозможува протокот на воздух да навлезе во внатрешноста на косата за рамномерно загревање и подобра нега на коса. Опремен со тежок елемент за греење од нерѓосувачки челик, овој фен за коса со ѕидна хауба обезбедува исклучителна, совршено рамномерна воздушна покриеност на кој било тип на коса, обезбедувајќи да имате мазно, чисто и целосно искуство за сушење без оштетување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пластика €Моќна Вшмукувачка Чаша}Моќните вшмукувачки чаши можат лесно да се апсорбираат на мазни ѕидо�

Притискање / пумпање премногу силно Специјализирана алатка за сушење Природни и синтетички трепки...

*Испарувањето на косата е фантастичен начин за одржување на вашиот скалп здрав и чист Термостат И Контр�

Патна торба,, отпорна на гребење, чувајте ја вашата фризерска алатка чиста и безбедна...

●Супер Фен За Коса со Сила на Ветер q : 1800w професионален фен за коса со голема брзина на ротирање и голем

Држач за фен за коса без раце за сушење, виткање и стилизирање Лесен за монтирање, тешка вшмукувачка чаш�

БЕЗ РАЗЛЕТУВАЊЕ И БЕЗ ВРЕВА : ослободете се од разлетувањето Зајакнете го сјајот и управливоста Со Фен З

Професионален долготраен, издржлив МОТОР со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Конструкцијата Со двоен Ѕид обезбедува

● Ултра Фина Микро Магла За Максимална Апсорпција на Хранливи Материи : потребен ви е ефикасен начин за

Прецизна Контрола На Температурата Откако Машината Ќе Ја Постави Температурата, Таа Брзо Ќе Се Загрее Д

Напон : 1,55 V, без брзина на оптоварување : 900028500 ВРТЕЖИ во МИНУТА, Тежина : 31,1 гр Изработени од висококвалит

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

Ново Искуство За Стилизирање : Ново ОД ИНФИНИТИПРО ОД КОНАИР ~ Фен За Коса со Мазна Обвивка е третман за с

USB Полнење кога е поврзан со штекер, обезбедува топол воздух (1 ниво) и ладен воздух (2 нивоа) Професионале�

* Погоден за повеќе сцени : берберница, салон за убавина, продавница за нокти, домашна употреба итн Голем�

Нашите иглички за фен за коса се 3 / 4 "x 13 / 16", 19мм х 20мм Рачно фрлање од цврста, без олово, а потоа се натопи �

Детали за големината : торбата за фен за коса е приближно 11,8 х 12,99 инчи, големината е доволно голема за ск�

Чанта За : + Применливи Сценарија● : практичната торба за складирање фен за коса е многу погодна за употр

[Професионален Јонски Фен За Коса] овој професионален јонски фен за коса може да го намали разлетувањет�

Тип На Производ : Безбедносно Снабдување Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 8,204 см (Л) х 18,796 см (Ш)

●Мултинамена Фен За Коса ● Професионален самостоен фен за коса е добра алатка за обликување на косата �

€ 2ВО1 ДИЗАЈН : Совршено ги комбинира фен за коса и чешел за стилизирање, заштедувајќи време и енергија...

Scroll