Ново
SE 1/4 Конверзија без клуч за конверзија за возачи на удар - 9745QC

SE 1/4 Конверзија без клуч за конверзија за возачи на удар - 9745QC

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Севкупна големина : дијаметар 2-1/2 ”x 1”. Дијаметар на Чак : 0-1/4 ”. Големина на возачот : 1 "x 1/4" дијаметар. Капка фалсификувана #45 зацврстен јаглероден челик со хромирано позлата. Брзо промена. SE е горд да го претстави нашиот ¼ ”безгласен конверзија Чак за возачите на влијанија. Оваа конверзија Чак ви овозможува да користите различни делови до ¼ ”дијаметар со возач на удар-алатка за алатка што мора да ја имате! Карактеристики на Chuck без клуч за конверзија на SE : ​​(1) веднаш ги претвора возачите на влијанија за да ги задржат не-брзините за вежбање и битките на возачот (2) безбојни прсти за затегнување за лесни битни промени (3) опсег на капацитет : 3/64 ”(1,2 mm) до 9/32 "(7,0 мм) (4) Хекс-шенк за брзо менување на моменталните размени-ги внесува сите чекори, ¼" Возачите на влијанија и адаптерите за брзо менување SE се посветени на обезбедување на клиентот најдобар извор за можна вредност на пазарот на пазарот Willе уживате во квалитетот, функцијата и корисноста на нашиот SE 9745 QC 1/4 "Chuck без клуч за конверзија за возачи на влијанија. Известување за права на IPR : Важно : Избегнувајте да добивате фалсификувани предмети. Оригиналните производи на SE доаѓаат со логото SE на пакувањето. СЕ е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Антипаѓање и трајно] Главното тело на овие факели е направено од висококвалитетен ABS, а процесот на крип

Совети : 60 дена гаранција за пробивање на гаранцијата за гаранција за гаранција (ги имаме сите делови) Мо

【Магнетна светлина UL сертификација Надградува заштита на преоптоварување, а фенерчето ќе престане да �

★ Должина на кабелот : 5ft / 1,5м ★ Трајност : Овој адаптер е цврсто дизајниран, жиците нема да се извлечат л�

Единствени режими и едноставен прекинувач : Едноставен прекинувач за вклучување / исклучување на фенер�

Светла : 21 LED ; Големина : должина на телото 85,7мм, дијаметар на главата35мм, дијаметар на копчето 30мм ; Должи

Водано пропуст, но ве молиме, не ја потопувајте оваа најсветла фенерче во вода Моќната фенерче е цврста,

10000 лумени супер светла ламба за ламба L2 ламба за рачка + независна светла светла на поплавување...

Ве молиме, наполнете ја фенерчето пред употреба, а PLS ги завртка светло главата и капачето на опашката пр

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

[LED фенерче 50000 LUMENS] Ова LED Fl Flerslights High Lumens е опремена со напреден XHP70.2 LED чип, кој е стабилен и супер светла, 1

Дискретно и лесно идентификувајте ја фалсификуваната валута, личните карти и пасошите, невидливите дам

Лумени : 671 (високо) Основата за полнење може да се напојува со вклучен адаптер 12 V или конвертор од 120 V, ил�

Тестирани единици Во одлична работна состојба Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целос

12 V DC Halogen Spotlight : Обезбедува 1400 лумени со растојание од 530м зрак, за поширок зрак и максимална осветленост.

Алатката за магнетна пикап и моќната светлина го прави да се собере тешко за да се достигнат металните п

Преносна џебна фенерче со приврзок за клучеви, штанд за преклопување, отвор за шишиња и држач за магнет..

Тешка светлина од 2 Д За задача и осветлување за итни случаи Моќниот, проектирање на зрак се фокусира едн

Ултрасветла фенерче : Фленерната светлина има премија LED сијалица со одличен излез што произведува инте

Стандардна состојба на тестирање Стандардно полнење Брзо полнење Брзо полнење Номинален капацитет...

Преносна мини големина, форма како пенкало, должина само 93мм (зумирање), 103мм (зумирање) Способни да заста

Пакетот вклучува 3 пакувања LED мала фенерче, 2,36 x1.77x0.79inch Мал и лесен за носење, изработено од висококвалит

Внатрешно безбедно : Оваа Work Safe, LEDсветло со голема моќност е UL Division 1, Class I, ATEX / IECEX Зона 0 Одобрена безбедн�

Супер светла LED ламба, LED со голема моќност Со животен век до 100,000 часа или повеќе, моќниот LED со висок луме

Во секое време можете да притиснете и да го држите копчето 3 секунди за да ги исклучите LED светлосните св�

▶ 【LED фенерче】 Фенерната светлина го усвојува p900) фитилот, составен од 5 LED, доволно светли за да ја осве�

Со надградба на чипот LED LED, посветла од основните LED светилки со високи лумени! Прилагодлив фокус за да д�

Висок квалитет : Нашите светилки се изработени од висококвалитетни авиони 6061 T алуминиумска легура без �

Содржи супер светла LED сијалица за да обезбеди интензивен зрак на бела светлина Заптивка на гумени прст�

Scroll