Ново
Фзздп Врата Фати Мебел Фитинзи Силна За Мебел Врата Затворачи Супер Моќен Кабинет Неодимиум Бравата

Фзздп Врата Фати Мебел Фитинзи Силна За Мебел Врата Затворачи Супер Моќен Кабинет Неодимиум Бравата

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Тип : Вратата Фаќа И Вратата Поблиску. материјал : цинк аплицираат и Железо. Боја : Никел. Магнет моќ : Силна. стил : современ. Тип : Фаќа Врата И Затворање На Вратата Материјал : цинк аплицирај и Железо боја : моќност На Никелмагнет : Силен Стил : современа забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Пакетот вклучува (без малопродажен пакет) : 1 х Врата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Метална Топка Диа : 15мм / 0.6"; Име На Производот : Топката фати Нето Тежина : 294гр; Содржина На Пакетот : 10 Ком

Име на производот : (издржлив во употреба) Магнетски Улов; Нето Тежина : 60гр Содржина На Пакетот : Беспрек�

Име на производот : Двојна Топка Фати; Нето Тежина : 310гр Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Двојна Топка Фа�

Име на производ (издржлив во употреба) : Магнетна Брава За Улов;Материјал : (најнова технологија) Пластик�

Тип : Вратата Фаќа И Вратата Поблиску материјал : цинк аплицираат и Железо Боја : Никел...

Главна Боја : Месинг Тон; Нето Тежина : 13g; Содржина На Пакетот : 1 x Топката фати Име На Производот : Топката

Материјал : металик Цврстиот улов обезбедува сигурно затворање на вратата Маслонанесуваат бронзена бо�

Дизајн на дупки за завртки со лак, големи завртки и дупки за завртки со лак можат подобро да го поправат �

АПС МАГНЕТНИ КАБИНЕТОТ фати Без брус, полиран површина и агли, не ќе му наштети на вашите раце...

Самолеплив Кабинет Магнетски Улов ќе добиете 6 парчиња магнетна брава на вратата со моќни лепливи нале�

Стил А Пакетот Вклучува : 1 х врата врвот мушка(вклучуваат завртки) Забелешка : 1 Вистинската боја на пред�

Се користи за било кој стил кабинетот врата Вклучени завртки за монтирање Доживотна Гаранција...

месинг Кабинетот Топката Брави : може да биде безбедно затворање на кабинетот, осигурувајќи дека вашето

Амортизерот на вратата е изработен од врвни материјали, отпорен на абење, отпорен на високи температури

Име на производот : Двојно Валјак Фати; Нето Тежина : 135гр Содржина На Пакетот : 10 х Двојно Валјак Фати; Мат

Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Ве молиме оставе

Одличен квалитет : избран висококвалитетен метален материјал, силен и не е лесен за деформација, дизајн

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик Лесни за инсталирање завртки (не се вклучени)...

Материјал : Пластика и Метал Боја : Бела Магнетски Притисок Фати : Завртка Одредување (не се вклучени) Кон

Категорија на производи : Мултифункционална безбедносна брава Избрани материјали погодни ЗА СТОМАЧНИ �

Големина : 48мм х 33мм Хромиран Челик Сребро Со 2 клучеви и завртки за прицврстување Количина На Пакување :

Име На Производот : Кабинетот Магнетни Фати Бравата; Материјал : Пластика, Метал Вкупна Големина : 5,8 x 2,6 x

Материјал : металик Цврстиот улов обезбедува сигурно затворање на вратата Маслонанесуваат бронзена бо�

Боја : 1 Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Притиснете За Отворање : само едн

Челик Бронзен Бронза Спринг Клип Акција Количина На Пакување : 100 Ние акции голем број на врата, случај, к

Боја : 1сет Пакетот Вклучува : овој проект вклучува голема брава на вратата и мала брава на вратата Издрж�

Пакување од 25 Парчиња Секој Улов е поединечно заглавен и содржи : улов, удар или копје и завртки за самоп�

Име На Производот : Магнетски Улов;Материјал : Метал, Магнет Вкупна Големина : 52 x 24 x 13m_m / 2 05i_n x 0 94i_n x 0.51i_n (

Ние акции голем број на врата, случај, кутија, барака и прозорец брави фаќа и брави за високи и ниски безб

Големина : 60мм Хромиран Месинг Сребро Нерѓосувачки Челик Топката СС Количина На Пакување : 100 Големина : 6

Scroll