Ново
WJCCY ретро керамички пепелник во европски стил со модерни минималистички креативни пепелници, модерна минималистичка креативна дневна соба украси

WJCCY ретро керамички пепелник во европски стил со модерни минималистички креативни пепелници, модерна минималистичка креативна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Пеперката е изработена од керамички материјали, во комбинација со исклучително изработка, издржлива, отпорна на корозија, отпорен на влијанија, отпорен на висока температура, траен; светло во тежина, мала по големина и лесен за носење при патување. Ештрај има стилски дизајн и уникатен стил, кој може да одговара на кој било од вашите украси за дома, и е погоден за домови, канцеларии, барови, хотели, ресторани, итн. Пеперката е лесна за употреба, лесен за чистење и одржување. После употреба, треба само да го исчистите со чиста вода без да оставите траги. Пеперката е доволно голема за да одржи пепелници со голем капацитет или други ѓубре за да ја одржувате вашата куќа или други места уредни. Димензии : 15,5х14 см. Пеперката е изработена од керамички материјали, во комбинација со исклучително изработка, издржлива, отпорна на корозија, отпорен на влијанија, отпорен на висока температура, траен; Светло во тежина, мала по големина и лесен за носење при патување. Ешница има стилски дизајн и уникатен стил, кој може да одговара на кој било од вашите украси за дома, и е погоден за домови, канцеларии, барови, хотели, ресторани, итн. Пеперката е лесна за употреба, лесен за чистење и одржување. После употребата, треба да го исчистите само со чиста вода без да оставите траги. Пепелката е доволно голема за да одржите пепелници со голем капацитет или други ѓубре за да ја одржувате вашата куќа или други места уредни. Вклучува : 1 Ashtraywe само продаваат главни производи, а не други производи.

За стоката

Слична стока во категоријата

✎ Wallиден пепелник на отворено, изработено од квалитетен и здрав нерѓосувачки челик ✎ Изработен од здра

Современ моден синтетички материјал, печење, водоотпорен, безвреден Големина, Дија од 15 см...

◎ Слабена пепел ова е канта монтиран со wallид со пепел од не'рѓосувачки челик на врвот за отстранување н�

Одвојлив дизајн Овој одвојлив фиока за виски и држач за цигари може лесно да се отстрани кога е потребн�

Grooved степени во работ на цилиндерот Аштрај држат цигари на место и спречуваат тркалање Стилски и кул пеп

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

Grooved степени во работ на цилиндерот Аштрај држат цигари на место и спречуваат тркалање Стилски и кул пеп

★ Материјал : Издржлива, густа текстура, едноставна и стилска форма, убав изглед ★ Процес : Добро израбо�

Тренд на личност, керамички пепелник на смарагд, ветровито и испуштено од три нозе со три нозе Материјал

Тоа е од материјалот Xuqcah и Foimojsk Sealtment и Thurder Lover Како внимателен пушач, дали некогаш сте биле вознемирени �

★ Класичен гроздобер држач за пепел / пепел со капак, оставете го вашиот таблет да биде уредна, чиста и у�

【Луксузен сад за пепел од цигари】 Елзама овален и квадратен пепелник за цигари и пепелници за цигари с�

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

Заштита на школка : Со капак за домашни пепелници, доволно тешки за да избегнете да бидат разнесени од в

Екопријателски кожен материјал Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, високоизглед, из�

Големина : 18x6cm Боја : Пинк Материјал : смола Дизајн на изглед : Тридимензионален врежан дизајн, нежен и ра�

Материјал : смола, фино изработка, креативен дизајн Големина (должина ширина висина) : 18 14 9см...

Стакло Поддршката за пепел е транспарентна и мазна, не боли раце, без меурчиња Прекрасните кристални до�

Стакло Направени во САД или увезени 🎅 Една големина дијаметар 8,5 см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎅 Ештрај

【Премиум материјал】 HCSSADE Отворено пепел е нераскинлив и отпорен на 'рѓа благодарение на одличната квал

Цилиндерот е подлабок, има поголем капацитет, може да носи повеќе саѓи и може ефикасно да го намали лебд�

Материјалот отпорен на топлина може добро да го фати саѓи и да ги зачува 1 Пепелката во форма на планина �

Лесно за чистење Може да спречи цигарите да паднат во пепел или на масата Пеперката е доволно голема за �

Извршете го едноставниот концепт како и секогаш Дизајнот е да се вметне кинеска античка традиционална �

Лесно за чистење, темпераментот е уникатен и ќе се изненадите од тоа колку убаво изгледа ова Доаѓа во цр�

Scroll