Ново
Ајфелова кула Париз и рози стакло од пепел за цигари за преносен фиока за пепел, преносен држач за пепел, за затворено на отворено

Ајфелова кула Париз и рози стакло од пепел за цигари за преносен фиока за пепел, преносен држач за пепел, за затворено на отворено

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 249.60

стакло. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од стакло, многу издржлив. Дизајн : Пеперката е специјално дизајнирана со жлебови, кои можат да ги поправат цигарите и да ги постават за тркалање, обезбедувајќи попогодна употреба. Големина : Дијаметар на стакло од пепел : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, соодветна големина, лесен за подигнување, можете да го изберете вашиот омилен стил за да го купите. Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни сцени во секојдневниот живот, дневна соба, спална соба, хотел, бар и така натаму, совршена декорација. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по приемот на производот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. стакло. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од стакло, многу издржлив. Дизајн : Пеперката е специјално дизајнирана со жлебови, кои можат да ги поправат цигарите и да ги постават за тркалање, обезбедувајќи попогодна употреба. Големина : Дијаметар на стакло од пепел : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, соодветна големина, лесен за подигнување, можете да го изберете вашиот омилен стил за да го купите. Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни сцени во секојдневниот живот, дневна соба, спална соба, хотел, бар и така натаму, совршена декорација. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по приемот на производот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Елегантен, уникатен и гроздобер пепелник, совршен за украс за домови. Избор на висококвалитетни материјали, персонализиран дизајн на шема, совршена декорација на домови.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Големина】 Големината на стаклената пепел е со дијаметар од 3,3 инчи, во висина од 1,4 инчи 3 жлебови од ци�

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�

Материјалот отпорен на топлина може добро да го фати саѓи и да ги зачува 1 Пепелката во форма на планина �

Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа Направено од избрани еколошки материјал�

Име на производот : Кристално стакло пепелник Материјал : стакло Спецификации : 12.5x9x7.5cm Карактеристики и

◎ Слабена пепел ова е канта монтиран со wallид со пепел од не'рѓосувачки челик на врвот за отстранување н�

Контејнерот на пепелникот е доволно длабок и доволно голем за да складира многу задници од цигари и да ј

Тоа е од материјалот Xuqcah и Foimojsk Sealtment и Thurder Lover Како внимателен пушач, дали некогаш сте биле вознемирени �

⭐ Гробично за одржување на влезови во градење и места за пушење подалеку од задници од цигари, исто така

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив...

◆ 【залепен пепел】 Ова е канта за отпад монтиран со wallид со пепелник од не'рѓосувачки челик на врвот за �

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

стакло Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Дизајн : Пеперката е

Современ моден синтетички материјал, печење, водоотпорен, безвреден Големина, Дија од 15 см Може да се ко�

★ Материјал : Керамика ★ Едноставна форма : Дизајнот на капакот и ветерницата може ефикасно да ги спреч�

【Големина】 Големината на стаклената пепел е со дијаметар од 3,3 инчи, во висина од 1,4 инчи 3 жлебови од ци�

Оваше пепелник на цигари на отворено има антикорозирање, антикара и ветровито, совршено и за затворено �

Големина : 18x6cm Боја : Пинк Материјал : смола Дизајн на изглед : Тридимензионален врежан дизајн, нежен и ра�

Лесно за чистење Може да спречи цигарите да паднат во пепел или на масата Пеперката е доволно голема за �

【Луксузен сад за пепел од цигари】 Елзама овален и квадратен пепелник за цигари и пепелници за цигари с�

Стакло Поддршката за пепел е транспарентна и мазна, не боли раце, без меурчиња Прекрасните кристални до�

Тренд на личност, керамички пепелник на смарагд, ветровито и испуштено од три нозе со три нозе Материјал

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

Technologywall ashtray на отворено, технологијата за заптивки на воздухот обезбедува дека осветлените цигари брз�

Scroll