Ново
Пепелници за цигари домашните пепелници Имитација на говеда цинк легура од пепел автомобил на отворено внатрешна канцеларија за домашна канцеларија со капаци рет

Пепелници за цигари домашните пепелници Имитација на говеда цинк легура од пепел автомобил на отворено внатрешна канцеларија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Лесно за чистење. Може да спречи цигарите да паднат во пепел или на масата. Пеперката е доволно голема за да држи неколку пушачи. Не само пепелник, туку и уникатна декорација. Исклучителен подарок за пушачи и непушачи, мажи или жени. Материјал за легура на цинк. Дизајнот на обликот на биволот е доживотен, полн со текстура, и секој детал е исклучителен занаетчиство. Постојат три флејти за стабилно поставување цигари, чија големина е во согласност со онаа на конвенционалните цигари. Дизајнот на школка може ефикасно да спречи расејување на саѓи и да го одржува уредно. Дното е рамен дизајн со четири нозе, стабилен и опремен со дизајн на мат што не се лизга, што може ефикасно да спречи гребнатини на работната површина. Стил : Изгледа едноставно, но елегантно, модерно и практично. Feelе се чувствувате шармантно и елегантно. Декорирајте го вашиот дом, тремот, кујната, балконот, канцеларијата, терасата .. Тој е многу погоден за дневна употреба, хотел, бар, ресторан, отворено, кафе, забава на отворено или домашно украсување Име на пропроизвод Име : Ashtray Product Материјал : Цинк легура Тежина : Околу 450 Големина на грамспроизвод : околу 5,11 инчи во висина, должина од 8,26 инчи и 3,93 инчи во сценарија со ширина на ширина : автомобил, автомобил, отворено, дневна соба, спална соба, хотел, бар, канцеларија, итн. Пром. 1. Поради различниот агол на светлина и стрелање, може да има мала хроматска аберација, ве молиме разберете.2. Овој пепелник е пепелник со капак.3. Ве молиме, потврдете ја бојата пред да ја купите. Фотографиите на производи не вклучуваат производи освен производи.4. Рачно измерете ја големината, може да има некои мали грешки, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Добредојдовте на споделување и повратни информации, можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.6. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе ги решиме овие проблеми што е можно поскоро.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одвојлив дизајн Овој одвојлив фиока за виски и држач за цигари може лесно да се отстрани кога е потребн�

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�

Екопријателски кожен материјал Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, високоизглед, из�

Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа Направено од избрани еколошки материјал�

【Големина】 Големината на стаклената пепел е со дијаметар од 3,3 инчи, во висина од 1,4 инчи 3 жлебови од ци�

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

Пеперката е изработена од керамички материјали, во комбинација со исклучително изработка, издржлива, о�

Материјал на производот : Апстрактна и креативна статуа, изработена од Еко Френдли смола Не мирис, неток

Фефективно идентификување на плочата за сноп Отстранлива внатрешна корпа со 6,5литарски капацитет...

Тоа е од материјалот Xuqcah и Foimojsk Sealtment и Thurder Lover Како внимателен пушач, дали некогаш сте биле вознемирени �

Современ моден синтетички материјал, печење, водоотпорен, безвреден Големина, Дија од 15 см Може да се ко�

✎ Wallиден пепелник на отворено, изработено од квалитетен и здрав нерѓосувачки челик ✎ Изработен од здра

【Луксузен сад за пепел од цигари】 Елзама овален и квадратен пепелник за цигари и пепелници за цигари с�

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

Класификација на бои : ширина од 3 инчи околу 7 см 4 инчи ширина околу 10 см 5 инчи ширина околу 12 см 6 инчи ши�

Кристално стакло Материјал : Нашите стаклени пепелници се изработени од еколошки стакло без олово, крис

Материјал : смола, фино изработка, креативен дизајн Големина (должина ширина висина) : 18 14 9см Декорациј

【Големина】 Големината на стаклената пепел е со дијаметар од 3,3 инчи, во висина од 1,4 инчи 3 жлебови од ци�

Големина : 18x6cm Боја : Пинк Материјал : смола Дизајн на изглед : Тридимензионален врежан дизајн, нежен и ра�

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�

стакло Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Дизајн : Пеперката е

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив 3 те сте

Материјалот отпорен на топлина може добро да го фати саѓи и да ги зачува 1 Пепелката во форма на планина �

Technologywall ashtray на отворено, технологијата за заптивки на воздухот обезбедува дека осветлените цигари брз�

Извршете го едноставниот концепт како и секогаш Дизајнот е да се вметне кинеска античка традиционална �

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив 3 те сте

Лесен за употреба и чистење Отшрафете го вретеното и исплакнете го под чешмата Лесно ќе добиете нов пеп�

Scroll