Ново
Воена зелена камуфлажа стакло пепелници за цигари и цигари, држач за табела за табела за декорација на маса

Воена зелена камуфлажа стакло пепелници за цигари и цигари, држач за табела за табела за декорација на маса

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 319.84

Стакло. Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба. 3 жлеб : Постојат 3 дизајн на креветот на жлебот на пепелниците за цигари, што совршено ќе се вклопи со цигари за да спречи цигарите да се спуштаат во пепелта или на масата, да ја чуваат вашата работна површина чиста. Лесно чистете : Смешните пепелници од цигари се наоѓаат во мазен стаклен материјал во тркалезна форма, што е лесно да се чисти, одлично за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. Апликација : Симпатичната пепелник за табели не само што одговара на затворен простор за фаќање пепел, туку и префект за отворено, како што се дворот, забавата, паркот итн. Покрај тоа, печатената фиока за пепел е совршен подарок за дома, канцеларија, пријатели, тато, сопруг сопруг , момче како Божиќ, карневал, Денот на таткото, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, роденденскиот подарок. Стакло. Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба. 3 жлеб : Постојат 3 дизајн на креветот на жлебот на пепелниците за цигари, што совршено ќе се вклопи со цигари за да спречи цигарите да се спуштаат во пепелта или на масата, да ја чуваат вашата работна површина чиста. Лесно чистете : Смешните пепелници од цигари се наоѓаат во мазен стаклен материјал во тркалезна форма, што е лесно да се чисти, одлично за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. Апликација : Симпатичната пепелник за табели не само што одговара на затворен простор за фаќање пепел, туку и префект за отворено, како што се дворот, забавата, паркот итн. Покрај тоа, печатената фиока за пепел е совршен подарок за дома, канцеларија, пријатели, тато, сопруг сопруг , момче како Божиќ, карневал, Денот на таткото, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, роденденскиот подарок. Симпатични пепелници за цигари, држач за таблети за пепел од цигари за пушачи, затворен, отворен, внатрешен двор, дом, канцелариски пушења мажи, карактеристики со дизајн шема отпечатена на неа.

За стоката

Слична стока во категоријата

◆ 【залепен пепел】 Ова е канта за отпад монтиран со wallид со пепелник од не'рѓосувачки челик на врвот за �

✎ Wallиден пепелник на отворено, изработено од квалитетен и здрав нерѓосувачки челик ✎ Изработен од здра

стакло Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив...

✔ Долтото на рамниот дизајн е стабилно, мазно и тивко Искористете го најдобриот материјал од не'рѓосува

Современ моден синтетички материјал, печење, водоотпорен, безвреден Големина, Дија од 15 см...

Материјал : Оваа стакло за печатење е изработено од еколошки стакло без олово, кое е издржливо и кристал�

Материјалот отпорен на топлина може добро да го фати саѓи и да ги зачува 1 Пепелката во форма на планина �

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив 3 те сте

★ Материјал : Керамика ★ Едноставна форма : Дизајнот на капакот и ветерницата може ефикасно да ги спреч�

Стакло Поддршката за пепел е транспарентна и мазна, не боли раце, без меурчиња Прекрасните кристални до�

Контејнерот на пепелникот е доволно длабок и доволно голем за да складира многу задници од цигари и да ј

Scroll