Ново
Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, рачно нацртана Ноќта на вештерките со ryвездена ноќ

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, рачно нацртана Ноќта на вештерките

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 201.44

Боја : Како што се прикажани слики прикажани со слики - 2 x Работни капи, топло известување : Некои мириси се нормални веднаш откако ќе се прими капа. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Затворање на влечење. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Дизајн на копчиња - 2 копчиња од страна за да висат маска на вашето најдобро ниво на удобност. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Дизајн на торбичка и копче за конска опашка - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Lorvies 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и лента од лента за жени долга коса апсорбира пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето.100% полиестер.

За стоката

Слична стока во категоријата

Оваа работна капа е идеален производ за сите Тоа е најкласичното капаче за самовратоврска дизајнирана �

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот ле

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење [Премиум материјал и прилагодување] 100% полиестер со ви

Дизајн на памук за џемпери не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ

Широко користете Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, г

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот ле

Широко користете Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, г

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

Материјал : Полиестерскиот материјал го натера капачето да биде дише, издржливо, удобно Скриен за коса н

Прилагодливи и песни прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната ст

Ratgdn 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса апсорбир�

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа Оваа медицинска сестра е идеален производ за си

Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате профе�

Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне Една големина најмногу од�

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еласт

Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне Можете да ја добиете најдо

Прилагодливи и песни прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната ст

Може да работи како хируршка капа, хирург капа, капаче за чистење анестезија, ноќна ноќ, глава, исто така

100% полиестер Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријат

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

Scroll