Ново
Ирисгарден 1рол 6мм Глицер Злато Сребро Розова Шарена Еластична Ластик За Шиење Компатибилна Со Фиат Гумена Лента За Половината Еластична Лента За Истегнување На Ј

Ирисгарден 1рол 6мм Глицер Злато Сребро Розова Шарена Еластична Ластик За Шиење Компатибилна Со Фиат Гумена Лента За Половината

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожата, силен еластичен погоден за рачно сечење. Може да се намали на било која должина, најдобра опција за изработка. Плетената еластика со добар квалитет е многу еластична, а во опсегот на дозволена еластична деформација на истегнување, лесно може да ја врати оригиналната должина без деформација. Нема чуден мирис, отпорен на смалување, долг растеглив, дише, може да се пере во машина, лесен за употреба и перење. Еластичниот Кабел е совршен за правење маски за маски за лице. Еластични ленти за шиење на безброј рачно изработени самостојни проекти. Кабел За монистра Одлично За секој занаетчиски проект, детски ракотворби.Совршен за сите занаетчиски проекти од накит до облека. Исто така, многу практичен кабел за прицврстување капи, или качулки, безбедни очила, капаци или капачиња за леќи или завиткајте подароци. Ако сте незадоволни на Кој било начин со нашиот Еластичен Кабел , ние ќе ви ги вратиме парите за да ви обезбедиме задоволство. ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. Опис на производот : Име : Најлон Веб Материјал : Полиестер / Најлонаунт : 6мм 144јард/ролвитх : 6музажа : Додатоци за Шиење Облека.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЕЛАСТИЧНА ЗА МАСКА, УШНИ ЈАМКИ Мешавина од шарени широки 1 / 4 инчи, долги 20 јарди идеални за повеќето само

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

Големина : големината на еластичното јаже за шиење е 3мм*100м (1 / 8инч).Можете да ја скратите еластичната ле�

Совршен за сите занаетчиски проекти од накит до облека Погоден за правење сопствени еластични нараквиц

Многу големина по избор, лесно се сече без оглед на должината што ја сакате МултиАпликација : плетената �

Материјал : 70% Чинлон И 30% Спандекс Големина : 5 / 8 Добра еластичност : еластичната лента е издржлива и мека

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Бренд : Прим Количина : секој Боја : Бела Ширина : 8,5 мм Должина : 5 метри 8,5 мм Прим Спорт Еластична 5м БелаСе

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од висококвалитетен ткаен полиестер без латекс и природна гума Оваа еластич�

Еластиката со плетенка е најразновидната верзија на еластиката и може да се користи за појаси, ракави, д

Слаби Еластични Семплер, 1 / 8" Плетенка Еластична Материјали За Шиење, Занаетчиско Снабдување, Разубавув

Направено од полиестер и полипропилен влакна гума Континуирана должина и конзистентна боја...

Пакет : 20 Јарди по Ролна Во Јасна Кутија Материјал : Спандекс И Чинлон Еко Пријателски Различни Бои На Ра�

Продажба На Дозвола!!!Гдџта Копче Еластична Лента, Еластични Ленти Се Протегаат Плетење Еластична Калем

●Референца за големина● : Мери 6м / 6,5 јарди во должина, 25мм / 0,98 инчи во ширина, не е лесно да се скрши...

Премиум Материјал : 70% Полиестер, 30% Полиуретан Мека И Лесна : Многу мека и удобна за вашите уши...

Scroll