Ново
МОЛАЛ ХД 10х25 Двоглед БАК4 Призма Високо Зголемување Зум Двоглед Лов Телефото Објектив Спортски Птици Гледање Кампување Пешачење Шоу Гледање

МОЛАЛ ХД 10х25 Двоглед БАК4 Призма Високо Зголемување Зум Двоглед Лов Телефото Објектив Спортски Птици Гледање Кампување Пешачење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1075.20

☀ Висока Моќност 10х25 Двоглед - 10х практичното зголемување помага брзо да се фатат оддалечените цели на 10х поблиску. Двогледот има објективни леќи од 25 мм за светли, јасни слики и удобно искуство со гледање. Professional професионални Моќни Покривни Призми-двогледот 10Х25 користи висококвалитетни Призми Бак4 и повеќеслојни обложени леќи. Со системот че центар, двогледот обезбедува висока дефиниција, јасни и шарени погледи. Совршен за гледање птици и разгледување знаменитости. ☀ Компактна Конструкција-ЗА разлика од другите обемни двогледи На Пол, двогледот 10Х25 користи компактна призма на покривот. Тежи 0,8 килограми, што го олеснува користењето на децата и возрасните. ☀ МОДЕРЕН ДИЗАЈН-цврстата, мека гумена надворешност обезбедува стилски изглед НА двогледот 10Х25. Лесен за ракување и употреба. ☀ ШТО се КОРИСТИ за двоглед со една рака може да се користи за гледање птици, кампување, патување, гледање диви животни, фудбалски игри, крстарење или други активности на отворено. 10х25 мали компактни светлосни двогледи за концерт театар опера мини џеб преклопен двоглед со целосно обложени леќи за патување пешачење гледањето птици е најдобриот подарок за децата, саканите, пријателитепроизвод : Оптички двоглед 10х25 Материјал : Пластикабојка : блекмагнификација. 10кобјективен дијаметар на објективот : 25ммфилд на гледање. 306ft/1000 YDSObjective lens и зелен филм : Да вградени координати : Дистанца : 5-1000mexit дијаметар на зеницата : 18mm Prism. Бак4схит : гумен скинаголник : 5,2 степени минимално растојание за фокусирање. 5.0 меј ширина (ИПД) : 58-72ммфокусирање. Централизам. Поло (БАК4).Совршена алатка за разгледување, гледање игри, концерти, гледање птици и лов.Пакетот вклучува.1 x телескоп1 x торба за носење1 x ремен1 x ткаенина за Леќи 1 x Упатство За Употреба1 x кутија за малопродажба добредојдовте во мојата продавница, ви посакувам среќен шопинг!.

За стоката

Слична стока во категоријата

МИНИ ДВОГЛЕД завршува со високопрецизен систем на призми, слики, висока осветленост МИНИ ПАТНИЧКИ ТЕЛЕ�

Цврстата рамка и гумениот оклоп, тесната инсталација и заштита го прават да ги издржи најтешките времен

Галилејска лупа со големо видно поле и долга длабочина на фокус Користете висококвалитетно оптичко ста

Дизајниран имајќи го предвид ентузијастот на отворено, водоотпорен и целосно гумен оклопен Фаза обложе

8x зголемете, објектив од 21мм, видете појасно и поблиску Широко гледање, 362 стапки / 1.000 Јд & 114м / 1000м Компак�

Структура : монокуларна Растојание за излез : 11мм дијаметар На Излезот : 1,5 мм видно Поле : 23 Идеален за ко�

Не заборавајте да го измерите НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР (вклучувајќи оклопување) на бурињата на двогледот

Децата секогаш се заинтересирани за надворешниот свет и љубопитни за сите предмети Овој телескоп може �

●Двоглед со големо зголемување q 3x зголемување ЗА внатрешно гледање, Специјално погоден за театри и коњ

☀ Ова е нов 2.0инчен TFT HD 1080p 5 MP лцд камера DV бинокуларен дигитален фотоапарат телескоп Hd дигиталниот теле

6х зголемување и јасен вид! Совршен за сите активностибез разлика дали станува збор за куќа на дрво, стад

Телескопски Очила За Риболов Без Раце Оперски Очила Спортски Гледач Двоглед Гледач Бинокуларни Очила Т

€Мали и Преносни Оперски Очила : големина : 3, 54х1, 18х1, 97ин и тежина 7,4 унци.Доаѓајќи со мека торба, можете д

Исклучителен Квалитет На Сликата : Уживајте во јасни, јасни слики со зголемување од 10x и објективни леќи

Децата секогаш се заинтересирани за надворешниот свет и љубопитни за сите предмети Овој телескоп може �

Децата секогаш се заинтересирани за надворешниот свет и љубопитни за сите предмети Овој телескоп може �

МОЌЕН бинокуларен дизајн Против лизгање На Текстурата, може да биде двоглед од лизгање од вашата рака...

Двогледот со висок квалитет, 10 моќност, призма на покривот обезбедува долгогодишна употреба...

Изработени Од Црна Античка Цврста Чиста Месинг И Висококвалитетна леќа Извиткано Копче во средината за

Мода батерија случај боја : црна сина црвена сребрена, 4 бои за вашиот избор Многу мал волумен и тежина...

Висока Јасност : овој двоглед за деца FMC повеќеслоен слој, кој се одликува со одличен пренос на светлина �

ДВОГЛЕД на HD kid : висока моќност лесен за фокусирање, 8x зголемување со призма BAK4 и FMC целосно обложени опт�

Прекрасен дизајн и издржливост изградени да траат 100% водоотпорен, запечатен опрстен и исчистен со азот

Scroll