Ново
Кјхд Корк Јога Мат Пилатес Душеци За Вежбање Фитнес Теретана Спорт Рамнотежа За Слабеење Влошки За Обука Мат (Боја: А, Големина

Кјхд Корк Јога Мат Пилатес Душеци За Вежбање Фитнес Теретана Спорт Рамнотежа За Слабеење Влошки За Обука Мат (Боја: А, Големина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Совршена дебелина : подлогата со висока густина може да го апсорбира влијанието на зглобовите и да обезбеди силна поддршка за корисниците од сите нивоа (особено почетниците). Водоотпорен и анти-лизгање : специјалниот дизајн прави јога мат да има одличен зафат и анти-лизгање дури и кога често се поти. Мека И Екстра Дебела, може да се валани и чуваат во компактни простори. Обезбедете стабилна, амортизирана површина со природно чувство на раката. Текстурата напред и назад додава сила за ултра отпорност на кинење и го зголемува држењето на мазни подови. Совршена дебелина : подлогата со висока густина може да го апсорбира влијанието на зглобовите и да обезбеди силна поддршка за корисниците од сите нивоа (особено почетниците).Водоотпорен И против лизгање : специјалниот дизајн прави јога-подлогата да има одличен стисок и анти-лизгање дури и кога често се поти мека и Екстра Густа, може да се тркала и складира во компактни простори обезбедете стабилна, амортизирана површина со природно чувство на рака напред и назад додадете сила За ултра отпорност На кинење И зголемете го зафатот На мазни подови Име На производ : јога матапликација : Вежба За Фитнес За Здравје/вежба за јога материјал : големина на Гума : како што покажува сликата содржина на пакетот : 1 х јога само горенаведената содржина на пакетот, другите Производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.

За стоката

Слична стока во категоријата

Составен од 5 слоја вклучува Џебна Пружина Мека мемориска пена прилагодете се на Обликот и температурат

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Term Термин на пребарување : Мажи без железо тенок фит фустан кошули бамбус влакна со долг ракав еластична

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Висока густина, нелизгање од двете страни, обезбедува стабилност на која било повр�

1x јога мат 1x торба за јога мат 1x носач Екопријателски TPE материјалНашиот мат за јога на umineux е направен од

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Здрав МатеријалИзработен од тпе материјал (без ПВЦ И ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со ефект против лизг

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

ТПЕ Материјал : ТПЕ, нетоксичен и без мирис материјал ви обезбедува здрава јога мат Димензија : 72 "(L)x24"(W)x1

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

ПВЦ Мат за тренингот за почетницисо добар материјал и низок, можете да го купите овој мат со високо ниво

Еколошки Материјал : јога душекот Ана Каупер е направен со пријателски материјал ТПЕ.Материјалот TPE нуд�

Воведување на крајното решение за организација за вашата домашна теретана или простор за грижа за себе�

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Здрав МатеријалИзработен од тпе материјал (без ПВЦ И ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со ефект против лизг

Должина : 183см*61см Водоотпорен и лесен за чистење, лесен за завршување на разни пози Маскирните линии ви �

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Здрав МатеријалИзработен од тпе материјал (без ПВЦ И ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со ефект против лизг

Големина : 72инкс24инкс6мм, дебела јога мат со одлична предност отпорна на лизгање за спречување повреди...

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Scroll