Ново
Сите Намени Јога Мат Вежба &засилувач; Тренингот Мат За Јога, Убава Ангел Зима

Сите Намени Јога Мат Вежба &засилувач; Тренингот Мат За Јога, Убава Ангел Зима

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Здрав Материјал-Изработен од тпе материјал (без ПВЦ И ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со ефект против лизгање и отпорен на абење. Големина - постојат две големини за избор, 183х61см (дебелина 0,6 см) и 80х183 см (дебелина 0,8 см). Употреба-Погоден За јога, Пилатес, вежбање на подот и други спортови, исто така погоден за носење при патување. Упатства за нега-исчистете го Местото со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, Исушете рамно. Ве молиме не изложувајте на сонце подолг временски период. Ексклузивно Прилагодување-обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат! (пикселите на сликата треба да бидат најмалку 5000х5000). Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

За стоката

Слична стока во категоријата

ТПЕ Материјал : ТПЕ, нетоксичен и без мирис материјал ви обезбедува здрава јога мат Димензија : 72 "(L)x24"(W)x1

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

ПВЦ Мат за тренингот за почетницисо добар материјал и низок, можете да го купите овој мат со високо ниво

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Материјал : Велур + ТПЕ Изработени од велур ткаенина материјал Апсорбирачка пот и дише! Колку повеќе вла�

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Општа Забелешка : ве Молиме дозволете 2472 часа За Вашиот Душек да ја врати својата целосна форма...

јога душеците од примазол се направени со врежан, амортизиран и удобен материјал, така што тие можат без

Воведување на крајното решение за организација за вашата домашна теретана или простор за грижа за себе�

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Производ 1 : БЕЗВРЕМЕНСКА ЕЛЕГАНЦИЈАДајте моментално подигање во вашата спална соба со ова пријатно рем

Еколошки Материјал : јога душекот Ана Каупер е направен со пријателски материјал ТПЕ.Материјалот TPE нуд�

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Здрав МатеријалИзработен од тпе материјал (без ПВЦ И ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со ефект против лизг

Големина : 72инкс24инкс6мм, дебела јога мат со одлична предност отпорна на лизгање за спречување повреди...

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Scroll