Ново
Зибзе Кафеава Црна Бела Сина Карирана Шема Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови На Вежбање Јога И П?

Зибзе Кафеава Црна Бела Сина Карирана Шема Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густина и висока еластичност. Материјалот ТПЕ е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Нема ЕВА, нема ПВЦ, нема токсичност, нема штетни хемикалии. ●Димензии на подлогата ● долги 72 инчи, широки 24 инчи и дебелина од 0,6 см, со одлична мека завршница. €Лесно За Преклопување И Носење Quoga mat може лесно да се преклопи, што ја прави идеална патна јога мат. Тоа мора да биде совршен комплет за патување за секого. Совршено одговара за вашата топла јога, пилатес, семеен пикник и патување. Покрај тоа, можете да се одморите после вежбање. ●Повеќенаменски●ова е одлична НАДВОРЕШНА И внатрешна ПОДЛОГА, идеално за употреба како поден тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се релаксира и да игра на неа. Совршен за пилатес, часови за вежбање, теретана, туширање, кампување, патување, плажа и многу повеќе!. ●Машина За Перење, Подлогата може да се пере, лесно може да се исчисти со машина за да се заштитат вашето тело и облека од несакана нечистотија. Чувствувајте леснотија да уживате во вежбањето во секое време. Фантастична Еколошка Јога Мат! Мека текстура површина, Голема удобност, обезбедува амортизација за вашето тело, кога лежите на нашата подлога ја чувствувате мекоста што ќе направи да се чувствувате опуштено. Димензии на подлогата : долга 72 инчи, широка 24 инчи и дебелина од 0,6 см, доаѓа во различни бои. Оваа јога е направена од еко-свесни состојки. Како резултат на тоа, ова е разноврсна и високо издржлива јога мат е одличен избор за секаков вид практика, и ако издржливоста е проблем, секогаш можете да ја рециклирате, бидејќи е толку неутрална за околината. Дополнително густа и мека, оваа подлога овозможува удобна практика на јога со обезбедување амортизирање на колената, глуждовите и другите чувствителни области. Апсолутно не е токсичен-изработен Од еко-свесни материјали! Исто така, печатените јога душеци може да ослободат безопасен мирис кога првпат ќе се одвиткаат. За најдобри резултати одмотајте ја и проветрете ја подлогата 2-3 дена пред употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Еколошки Материјал : јога душекот Ана Каупер е направен со пријателски материјал ТПЕ.Материјалот TPE нуд�

Должина : 183см*61см Водоотпорен и лесен за чистење, лесен за завршување на разни пози Маскирните линии ви �

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

1x јога мат 1x торба за јога мат 1x носач Екопријателски TPE материјалНашиот мат за јога на umineux е направен од

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Составен од 5 слоја вклучува Џебна Пружина Мека мемориска пена прилагодете се на Обликот и температурат

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Здрав МатеријалИзработен од тпе материјал (без ПВЦ И ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со ефект против лизг

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

【Долг Јога Мат】 Ние го дизајниравме овој подложен јога мат за да ги собере сите од сите форми, големини

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Scroll