Ново
Вежба Малку Карбид Вметнете У Дупчење Сечилото Индексирани Вежба Вметнете За Метално Сечење Вртење Вметнете 10 парчиња

Вежба Малку Карбид Вметнете У Дупчење Сечилото Индексирани Вежба Вметнете За Метално Сечење Вртење Вметнете 10 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Индустриски Дупчалки. Вежба Малку Карбид Вметнете У Дупчење Сечилото Индексирани Вежба Вметнете За Метал Сечење Вртење Вметнете 10 парчиња. Индустриски Вежба Bitsdrill Малку Карбид Вметнете U Дупчење Сечилото Индексирани Вежба Вметнете За Метал Сечење Вртење Вметнете 10pcsfearties : SPGT050204 SPGT060204 SPGT07 T308 SPGT090408 SPGT110408 употреба за обработка на алуминиумски материјали spgt140512 SPMG140512 употреба за обработка на нерѓосувачки челик.

За стоката

Слична стока во категоријата

Конусна Точка Вежба Битови Вежба Малку Карбид Вметнете У Дупчење Индексирани Вежба Вметнете За Метал В�

За дупки до 7€DC Силно и отпорно на замор вежба тело Робусни седишта за вметнување со три потпорни контак

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 150512 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 1904C1 Долг и предвидлив век на трае

Вметнете општа намена за повеќето материјали Не се препорачува за челици за алати и легури со висока те�

Мицубиши Серија ТАВ и карбид индексирачки Вметнете Тип Дупчење Вметнете За Леано Железо, 21,5 Мм Сечење Д�

Безбедно и прецизно седење што резултира со точна повторливост и концентричност За повеќето челични ма

Тип На Производ : Алатки За Сечење Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 8,89 см (Л) х 3,81 см (Ш) х 1,016 см (

Вметнете општа намена за повеќето материјали Не се препорачува за челици за алати и легури со висока те�

ВИДИЈА 6470490 Wgc Жлеб и Свртете Вметнете WGC Вметнете 14,58 Mm Должина, АЛТИН Карбид WG_U_PT WGC ЖЛЕБ ВМЕТНЕТЕ Кога ку

ВИДИЈА 6568916 Топ Вежба Модуларен X Вметнете Tdmx Метрички Вметнете 38,5 Мм Дијаметар 55,3 ММ Вкупна Должина 7,46 М

Тип На Производ : Алатки За Сечење Точка Пакет Димензија : 9.65 См L X 3.96 см W X 1.11 См H Точка Пакет Количина : 1...

Универзална точка (НАГОРЕ) геометрија наменета за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметну

ВИДИЈА 6568462 Топ Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 0.6718 Инчен Дијаметар 0.9685 Инчен Вкупна Должин

Кородрил 881 Коромант Капто Алатки за дупчење, стандард Индексирани Вежби За Кратки Дупки Купи Евтини Ко�

Безбедно и прецизно седење што резултира со точна повторливост и концентричност За цврсти, еластични м�

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 120408 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 12 T3C1 Долг и предвидлив век на тра�

ВИДИЈА 6470839 Wgc Жлеб И Свртете Вметнете WGC Вметнете 10,2 Мм Должина, 4,8770 ММ Ширина На Сечење, АЛТИН Карбид WG_U_P

Безбедно и прецизно седење што резултира со точна повторливост и концентричност За цврсти, еластични м�

Тип На Производ : Алатки За Сечење Точка Пакет Димензија : 7.366 Сантиметри Л Х 3.555 Сантиметри В Х 0.762 Сантим�

ВИДИЈА 6471044 Wgc Жлеб И Свртете Вметнете WGC Вметнете 10,2 Mm Должина, 4,1250 MM Ширина На Сечење, ALTIN Carbide WG_U_PN WGC ЖЛЕБ

Придобивки од семејството на овој производ : високата јачина на телото на алатот овозможува тешки опера

Безбедно и прецизно седење што резултира со точна повторливост и концентричност За повеќето челични ма

Тип На Производ : Алатки За Сечење Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 8,89 см (Л) х 3,81 см (Ш) х 1,016 см (

За дупки до 7€DC Силно и отпорно на замор вежба тело Робусни седишта за вметнување со три потпорни контак

Придобивки од семејството на овој производ : високата јачина на телото на алатот овозможува тешки опера

Преку течноста за ладење ја оптимизира евакуацијата на чипот и подобрените перформанси на алатката...

Зголемете ја отпорноста на абење над М4 За употреба во среден јаглероден челик до легури со висока темпе

Вишок Користена Ставка Ве молиме проверете слики за точната состојба Пакувањето има абење или недостас

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 050204 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 0502C1 Долг и предвидлив век на трае

Scroll