Ново
Хули за појавување на худи за парови преголеми качулки за мотори мажи прекрасни спортови на диносаурус со кои се совпаѓаат облеки за парови

Хули за појавување на худи за парови преголеми качулки за мотори мажи прекрасни спортови на диносаурус со кои се совпаѓаат облеки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 379.20

Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ღ Современа технологија : Совпаѓање на двојна џемпер со печатење. Дојдете со дигитална технологија за печатење на екран. Секогаш користејќи еколошки материјали. Моделот е јасен и не е лесен за паѓање по миењето. Прилагодениот отпечаток е признат. ღ Возрасни унисекс големини. За најдобро одговара и лесен начин да ја изберете вашата совршена големина, погледнете на сликата што ја создадовме со табелата со големина и водич. Не се мешајте со понудите за графикони со големина- тоа е различно од нашата! Ако ви требаат повеќе информации или имате какви било проблеми или прашања, ве молиме не двоумете се и контактирајте не. Ние секогаш сме тука за вас!. ღ Пакетот вклучува две маици, една за вашиот сопруг /жена, другиот за вас. Прочитајте ја табелата со големина од левата страна пред да купите. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, ви посакувам убав ден. ღ Добар подарок : Совпаѓање на двојката Худи за момче и девојка може да биде како Божиќен подарок, подарок за годишнина, подарок за Денот на вinesубените, подарок за венчавки, подарок за Ноќта на вештерките за двојка. Двојна џемпер исто така може да биде како подарок за вашите родители. Партнерот Худи е совршен за шопинг, Дизниленд и свадбени фотографии од личноста. Дебелиот худи покажува дека сакате да го загреете вашиот lубовник. ღ Двојки со двојки се изработени од сосема нови 100% памук, меко и дишење. Не се намалува или бледнее, без алергично на кожата, ќе ви донесе удобно искуство. Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ღ Современа технологија : Совпаѓање на двојна џемпер со печатење. Дојдете со дигитална технологија за печатење на екран. Секогаш користејќи еколошки материјали. Моделот е јасен и не е лесен за паѓање по миењето. Прилагодениот отпечаток е признат. ღ Возрасни унисекс големини. За најдобро одговара и лесен начин да ја изберете вашата совршена големина, погледнете на сликата што ја создадовме со табелата со големина и водич. Не се мешајте со понудите за графикони со големина- тоа е различно од нашата! Ако ви требаат повеќе информации или имате какви било проблеми или прашања, ве молиме не двоумете се и контактирајте не. Ние секогаш сме тука за вас!. ღ Пакетот вклучува две маици, една за вашиот сопруг /жена, другиот за вас. Прочитајте ја табелата со големина од левата страна пред да купите. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, ви посакувам убав ден. ღ Добар подарок : Совпаѓање на двојката Худи за момче и девојка може да биде како Божиќен подарок, подарок за годишнина, подарок за Денот на вinesубените, подарок за венчавки, подарок за Ноќта на вештерките за двојка. Двојна џемпер исто така може да биде како подарок за вашите родители. Партнерот Худи е совршен за шопинг, Дизниленд и свадбени фотографии од личноста. Дебелиот худи покажува дека сакате да го загреете вашиот lубовник. ღ Двојки со двојки се изработени од сосема нови 100% памук, меко и дишење. Не се намалува или бледнее, без алергично на кожата, ќе ви донесе удобно искуство.

За стоката

Слична стока во категоријата

91% Полиестер, 9% Вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете жи

80% памук, 20% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Одликувајќи се со дизајн на лого L

55% Памук, 45% Полиестер_рециклиран Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Топло Бренд Опуштено и удоб

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Удобно истегнување Kangеб на кенгу�

Памук Детскиот сет за џемпери е изработен од високо квалитетни материјали, што го прави пуловер полесен

50% Памук, 50% Полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење...

Повлечете го затворањето Машинско миење Лесен и многу мек Од незгодни стилови; Увезен дизајн и печатено

50% памук, 50% полиестер Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машинско миење...

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Удобно истегнување Kangеб на кенгу�

Памук и 45% полиестер ??Не само што се меки материјали, лесни и дишат или имаат одлична тактилност за вашат

100% полиестер Висококвалитетна ткаенина : Дукли пуловер користи специјален полиестер (некотон), кој не с�

100% памук Повлечете го затворањето измијте ладно Womenените Худи од Едани Womenените худи 100% памук Одлично за

Scroll