Ново
DiyThinker I Love Italy Word Love Chart Square Tissape Haper Cover Potton Lenen Tagn

DiyThinker I Love Italy Word Love Chart Square Tissape Haper Cover Potton Lenen Tagn

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Големина : 17см x 27 см (6,7inch x 10,6inch) со отстапување од1 см (0,4inch). Класификација : покривање на ткивата. Карактеристики : -Фитираат преку кутии со ткиво со стандардна големина и; -Сид Опен го олеснува полнењето.; -Чиста и елегантен изглед; -Сено ткиво покритие, ткиво не е вклучено.; -Корие во кујна, дневна соба, семејна соба, канцеларија, занаетчиска соба, спални соби и повеќе.; -Ив, издржлив и отпорен на пилиња.; -Пери за повеќето угостителски прилики, како што се крајни табели, ноќни штандови, контра врвови, суети и клупи низ вашиот дом;. Материјал : ткаенина од памук и постелнина. Количина на пакет : 1 x покривка на ткиво (ткиво не е вклучено). Големина : 17см x 27 см (6,7inch x 10,6inch) со девијација од1cm (0,4inch ).Класификација : Coverfeature на ткивата : -Нај над стандардни кутии за ткиво истранично го прави повторното полнење. не е вклучено ткиво. врвови, суети и клупи низ вашиот дом; Материјал : Памук и постелнина КОМПАНИЈА : 1 x Ткиво покритие (ткиво не е вклучено) Клучни зборови : покритие на ткивата, loveубов, држач за ткива, Италија, складирање на хартија, декорација на домови, Декорација на дневна соба. сите идеи во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Деликатните кутии за ткиво обрнуваат поголемо внимание на деталите Едноставен дизајн, флексибилен со н

Држач на ткиво монтиран на wallидови : Погоден за најразлични сцени, дом, хотел, кафулиња, бања, донесете но

Работното занаетчиство без мирис, убава во форма, мазна и деликатна без чуден мирис Задебелена база, ста

Кабинетите се целосно собрани и комплетни со хардвер за едноставно монтирање на wallидовите Достапните д

Голем отвор во облик на U, погодно за земање и ставање Широко користен, погоден за дом, канцеларија, студе

* Совршени ткива на лицето за бања, кујна, спална соба; Мултипозиции користи, за дома, канцеларија, хотел,

Добар квалитет, отпорност на гребење и абразија Користете еколошки материјали Едноставно и убаво Безбе

Атрактивно и издржливо Овој организатор на акрилно ткиво е составен од силен акрилен материјал што ја �

Диспензерот за големина на ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висока 4,3 инчи ТрајноОвој плоштад за покр�

Држачот на ткивата е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни

Еколошки материјал за еколошки смола, тродимензионално олеснување рокери; Матна површинска текстура, н

DEN 1056.00

Држачот на ткивата е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни

Погодна инсталација : Постои прилагодлив опсег на задниот дел на држачот на ткивата Може да се инсталир�

Лесно за чистење, само избришете со влажна крпа Копчиња и рачки на Snap : Копчињата за прицврстување на ст�

Материјал : пластика Карактеристики : висококвалитетен ПП пластичен, нетоксичен и еколошки, издржлив и �

*【Две големини се вклопуваат во повеќето кутии за ткиво】 : Покривот за кожни ткива има две големини : кв�

Совршено со големина за да се одржат повеќето кутии со квадратно ткиво со големина Лесен за употреба : Н�

Сосема нови и Направено од акрилен материјал, јасен, лесен за чистење Погоден за ресторан, канцеларија, �

Оваа кутија за ткиво во класичен стил е вистински привлекувач на око, ја комплиментира секоја просториј

Мепиите на врвот на сливата на сливата го симболизираат пристигнувањето на среќни настани, пристигнува

Обликот е убава и луксузна, бојата е мазна и богата Зелена заштита на животната средина, повисок квалите

Едноставен и елегантен стил, во комбинација со ткаена шема на ратан Акито со покривка на дневник, различ

Стил : модерен Метод на поставување : Тип на седиште Материјал : Не'рѓосувачки челик...

Кутија за дрво ткиво лесен и еднократно дизајнирање на држачот на ткивата, лесен за складирање кога не е

Изработено од PU кожа, лесно да се избришете со влажна крпа Лесно е да се испразни и да се надополнува со о

Лесен за употреба, може да се постави на countertops, крајни табели, гардероби и клупи низ домот; Користете во �

❤ Оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна пикожа, која е отпорна на абење и издржливо, уредно ш�

Нежните раб не ги повредуваат рацете, проширениот дијаметар ја прави извлекувањето Националниот стил �

Scroll