Ново
Амарин направи стегач во стилот на не'рѓосувачки турнир на држачот на риболов на шини за шини 1 „до 1-1/4“ држач за шипки

Амарин направи стегач во стилот на не'рѓосувачки турнир на држачот на риболов на шини за шини 1 „до 1-1/4“ држач за шипки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 879.84

Овој производ е 100% сосема нов производ направен од Амарин. Може да се монтира на вертикални или хоризонтални шини - прилагодливи за шини 25мм (1 ") до 32мм (1-1/4") дијамант. Гума вметнете за да ја заштитите вашата риболов шипка од какво било абење од не'рѓосувачката површина. Држачот на шипката може да се прилагоди на 32 различни агли кога се монтира; лесен за инсталирање, заградата за монтирање вклучува завртки (Ален клуч не е вклучен). Слот за затка вграден во основата на држачот на шипката за да го лоцира задниот дел на шипката во положба ;. За престој на брод во водата, овие држачи за шипки се подложени на морското опкружување 365 дена во годината. Овие се апсолутно не'рѓосувачки челик, тие не 'рѓаат и магнет нема да се држи до нив, можете да ги тестирате со магнет. Осигурете се да ја затегнете внатрешната завртка што го поврзува држачот на шипката со стегачот. Тоа помага да се задржи шипката стабилна и го прави вашето искуство со риболов многу погодност. Идеално за чамци за риболов со шини, каде што просторот за пиштол може да биде ограничен. Може да ги користите овие аголни нанадвор на врвот Т за тролање. Може да се прилагоди на различен агол според потребата.

За стоката

Слична стока во категоријата

? 【Стегач максимум Отворање 1,97 инчи 4 PACK】 Вклучете 4 држачи за риболов полброд Ве молиме, проверете ја го

Држете ги држачите за шипки за облека со чамци Држете ги држачите за шипки за облека со чамци...

Држачот на шипката е изработен од не'рѓосувачки челик, со мазни заварувања и убава полирана површина...

Морски алуминиумски странични држачи за риболов, вклучен клуч Процесите за полирање и анодизирање ја п�

Магнетна примена и отстранување без проблеми 7 слотови за риболов шипки 2 слотови за огнено оружје...

Направено од високо огледало на Qulity заврши 316 не'рѓосувачки челик, поцврст и издржлив од држачите на пла�

Карактеристики : Постојат две загради на дното на заградата за риболов шипка, кои се постабилни од една �

Вклучува 429 продолжен адаптер за глава на опрема Вклучува црна заграда за заклучување на заклучување од

Trackloader е направен од високо квалитетни, UV стабилизирани, засилени полимери со фиберглас Trackloader е дизајн �

Зачува до риболов шипка од 1 инч, која вклучува 99% од шипките на пазарот Вклучува адаптер за инсталирање �

Огледалото ја заврши конструкцијата од не'рѓосувачки челик, за елегантен изглед и да одговараат на дене

1) Висок квалитет ➯ Полирана морска оценка 316 не'рѓосувачки челик, отпорност на корозија и издржлив.СТИС�

држач за шипки со држачи за прицврстување на држачи Прилагодливи за шини 7 / 8 ”до 1” (22мм до 25мм) dia да б�

Огледало полирана конструкција од не'рѓосувачки челик Винил лагер има 15 / 8 "Id Tube на држачот на шипката им

Тешки резидентни ремени на банџи Дизајн на топката за банги за лесно приложување и одвојување Чува прач

0 степени SS SS Flush Bar Bar Pin Pin Rod Holder Medium 0 степени SS SS Flush Bar Bar Pin Pin Rod Holder Medium Заеднички државни шипки за растите

【❤ ❤ ❤ ❤】】】】 : Пакетот вклучува 2 држачи за риболов на ремени Направено од високо квалитетен најлон �

Scroll