Ново
Држач за дрвени пенкала и молив за училница 30 броеви 0,45 инчи дупки молив Организатор на молив за обоени моливи за боја

Држач за дрвени пенкала и молив за училница 30 броеви 0,45 инчи дупки молив Организатор на молив за обоени моливи за боја

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Никогаш повеќе не губете молив! Симпатично, едноставно решение за складирање за вашите моливи. Овој држач мери приближно 10,3 x 2,8 x 2 инчи. Има 30 дупки со мерење на дијаметар од 0,45 инчи. Направени за повеќето моливчиња со стандардна големина. Секоја дупка е нумерирана и може да биде доделена на студент. Ова е корисна ставка за секој наставник. Симпатичните и практични, светли бои го привлекуваат вниманието на децата и прават организирање и складирање на забавна активност. Доста дупки за чување моливи, уредни и лесни за вадење, намалување на канцеларискиот простор и домашен хаос. Повеќе од само држач за моливи, како организатор, светлите бои и уникатната форма прават да изгледа одлично на вашата работна маса!. Боја : Шарена. Материјал : Дрво. Димензии : 10,3 × 2,8 × 2инч. Прегради : 30 нумерирани дупки. Предност : Цврст и густ, мулти-употреба, уникатна форма на моливи. Добро решение за организација за моливи во училницата : Уморен од секогаш исчезнати моливи или трошење многу време за пребарување? Не се секирај повеќе! Овој држач за моливи е дизајниран да смести 30 моливи, одржувајќи ги вашите пенкала / моливи организирани. 30 нумерирани дупки се вклопуваат во повеќето стандардни моливи : Дијаметарот на секоја дупка е 0,45 инчи и има голем број отпечатен до него. Можете да назначите моливи со броеви за да го елиминирате расправањето преку молив меѓу студентите. Одличен подарок : Дојдете со кутија за пакување подароци, не е само префект на училиште за наставници, туку и симпатичен подарок за деца или оние кои често користат пенкала / моливи. Цврст организатор на дрвени биро : Направено од дрво со светла боја, овој држач за моливи мери 10,3 × 2,8 × 2 инчи, погоден за градинка, канцеларија на наставници, елементарна училница, и др. Висок квалитет : Дизајниран и направен на висок стандард, овој има за цел да ви даде најдобар избор за држач за моливи. Добро решение за организација за моливи во училницата : Уморен од секогаш исчезнати моливи или трошење многу време за пребарување? Не се секирај повеќе! Овој држач за моливи е дизајниран да смести 30 моливи, одржувајќи ги вашите пенкала / моливи организирани. 30 нумерирани дупки се вклопуваат во повеќето стандардни моливи : Дијаметарот на секоја дупка е 0,45 инчи и има голем број отпечатен до него. Можете да назначите моливи со броеви за да го елиминирате расправањето преку молив меѓу студентите. Одличен подарок : Дојдете со кутија за пакување подароци, не е само префект на училиште за наставници, туку и симпатичен подарок за деца или оние кои често користат пенкала / моливи. Цврст организатор на дрвени биро : Направено од дрво со светла боја, овој држач за моливи мери 10,3 × 2,8 × 2 инчи, погоден за градинка, канцеларија на наставници, елементарна училница, и др. Висок квалитет : Дизајниран и направен на висок стандард, овој има за цел да ви даде најдобар избор за држач за моливи. . Шарената биро за биро е задолжително да се организира и украси вашата работна површина. Погоден за градинка, канцеларија на наставници, основна училница.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мултинамена за торбичка за торбичка : Можете да го користите ова за пенкала со обоени гелови, обични мол�

Забавна и модерна кутија за ручек со небесно сина боја и шема на емотикони Кутијата за ручек е со дименз�

Изостри до вашата канцеларија организација Со Цица Организаторите Молив Острилка Биро ВЕЛИКА британиј

Изберете од најразлични стилски и уникатни бои и обрасци животно, галакси, миленичиња, цветни, цртани ф�

Тоа е одличен подарок за вашите деца или пријатели пред да започне училиштето Средниот оддел може да им�

Свежо и слатко осветлете ја вашата работна маса Поедноставете го животот,искусете го лежерното слободн

Во споредба со контејнери со влакна или лимени кутии, оваа патент торба е направена од платно, кое е силн

Спецификација На Производот : Материјал : Метална Мрежа Боја : Роза Злато Тежина : 1,34 фунти Вкупната Голе

Случај со молив со прегради : Отворете го двојниот патент за да ги видите внатрешните џебови од 2 мрежи и

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

●Голем Капацитет●големината на кутијата за моливи за деца : 8.6*2.4*2.7 инч, лесно може да собере многу учил�

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

13,4 х 3,1 х 3,7 инчи / 34 х 8 х 9,5 см во големина и секој има 6 прегради, кои се доволно големи за да ги соберат ваш

Организатор на магнетни Моливи : овој класичен организатор на биро со црна жица го одржува вашето биро е

макси фустан за жени лето 2022 фустан со долга обвивка за жени фустан со долга летна обвивка за жени ситен

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

Може поставени монета, пенкала, козметички, картичка, пари и други предмети Одлично за патување, училишт

Кожа молив случај материјал со користење на пвц површина и 100% полиестер внатрешни работи Големина : 215.55

Лесна инсталација : Овие држачи за пенкало се погодни за инсталирање и одвојување; Едноставната структу

Scroll